191004 UOB 0Нещодавно, під час відвідування ПрАТ «НВО «Практика», генеральний директор Державного Концерну «Укроборонпром» Айварас Абромавичус заявив, що загальна заборгованість Концерну складає майже 37 мільярдів гривень.


Як інформує Defense Express, про це пише Армія Інформ.


За даними Абромавичуса, 15 млрд грн не сплачено за авансовими платежами, 8 млрд грн – постачальникам, 10 млрд грн – банківських кредитів, 1,5 млрд грн – бюджетних зобов’язань, 1 млрд грн – заробітної платні працівникам на 43 підприємствах, 500 млн грн – за пільговими пенсіями.


Новина по темі: «УКРОБОРОНПРОМ» СКОРОТИТЬ КІЛЬКІСТЬ ВЛАСНИХ СПЕЦЕКСПОРТЕРІВ


Зазначається, що це лише за попередніми підрахунками. Для того, щоб з’ясувати реальний розмір зобов’язань Концерну, а також оцінити розмір його реальних активів, був призначений аудит. Відповідний контракт підписано з компанією «Baker Tilly Ukraine». Саме вона стала переможцем аукціону на проведення аудиту консолідованої звітності Концерну на електронній платформі ProZorro.


До 1 листопада Концерн та «Baker Tilly Ukraine» складуть детальний план проведення аудиту до кінця 2020 року. Це стане першим консолідованим аудитом «Укроборонпрому» за всю історію його існування.


Як раніше повідомляв Defense Express, «Укроборонпром» підписали контракт на аудит з компанією «Baker Tilly».

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues