191004 Oreanda 0Підрозділи зенітних ракетних військ Повітряних Сил ЗСУ в умовах, максимально наближених до бойових, вперше, після надходження його на озброєння, застосують сучасну вітчизняну АСУ «Ореанда».

 

 


Про це розповів АрміяInform начальник зенітних ракетних військ Командування Повітряних Сил ЗС України генерал-майор Юрій Ставський, повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: ЗСУ ОТРИМАЛИ СУЧАСНІ МОБІЛЬНІ АСУ «ОРЕАНДА»


За його словами, випробування «Ореанди» відбудеться на підсумкових тактичних навчаннях сил ППО з бойовою стрільбою, яки наразі розпочалися у Повітряних Силах.

 

Новина по темі: ОНОВЛЕНА «ТУНГУСКА» ВІД «ОБОРОННІ ТЕХНОЛОГІЇ»: НОВІТНІ ЦИФРОВІ «МІЗКИ» ТА НІМЕЦЬКЕ «СЕРЦЕ»


«Головною особливістю цьогорічних навчань є те, що наші підрозділи застосовуватимуть сучасний автоматизований мобільний командний пункт «Ореанда», – повідомив Юрій Ставський.

 

191004 Oreanda 2

8 перших АСУ «Ореанда-ПС», що розроблені та виготовлені вітчизняним підприємством ТОВ «НВП «Аеротехніка МЛТ», були передані ЗСУ 21 грудня 2018 року. Загалом планується постачання 20 таких комплексів.


«Це перше застосування «Ореанди» зенітним ракетним полком в умовах, максимально наближених до бойових, після надходження його на озброєння. До цього «Ореанда» пройшла успішні заводські випробування та показала свою ефективність на подібних навчаннях минулих років», - додав він.

 

Новини по темі: 

 

У 2020 РОЦІ ЗСУ ПЛАНУЄ ПРИЙНЯТИ НА ОЗБРОЄННЯ ВЛАСНУ ЄАСУ

 

У 2019 РОЦІ ЗСУ ДОСКОНАЛО ВИВЧАТЬ МОЖЛИВОСТІ НОВОЇ АСУ «ОРЕАНДА»


Крім того, фахівці ЗРВ візьмуть участь у випробуваннях нового озброєння та здійснять контрольно-льотні випробування зенітних керованих ракет у рамках науково-дослідних робіт.

 

191004 Oreanda 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues