191006 OPSN 0ДП «Ізюмський приладобудівний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», вперше на виставці «Зброя та Безпека-2019» представить натурний зразок оптико-прицільної станції наведення нового покоління ОПСН-І.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.

 

Новина по темі: В УКРАЇНІ СТВОРИЛИ СУЧАСНУ ОПТИКО-ПРИЦІЛЬНУ СТАНЦІЮ ОПСН-І


ОПСН-І оснащена потужною телевізійною та тепловізійною оптикою, що дозволяє виявляти цілі та наводити на них високоточне озброєння. Може встановлюватись на різні види військової техніки, безпілотні літальні апарати, вертольоти та корабельні прицільні комплекси.

 

Новина по темі: СУЧАСНА ОПТИКО-ПРИЦІЛЬНА СТАНЦІЯ ОПСН-І ПРОЙДЕ ВИПРОБУВАННЯ У ЦЬОМУ МІСЯЦІ (ВІДЕО)


Нова оптико-прицільна станція за своєю конструкцією та надійністю відповідає нормам прийнятим для аналогічних розробок країн-членів НАТО.

 

191006 OPSN 1


Вперше новітній комплекс був показаний 10 грудня 2018 року у Києві, під час виставки-презентації науково-технічних розробок і технологій установ НАН України «Наука – обороні та безпеці держави», що була присвячена 100-річчю заснування Національної академії наук України.

 

Новина по темі: ДККБ «ЛУЧ» ПРЕДСТАВИТЬ НА ВИСТАВЦІ «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2019» НАТУРНИЙ ЗРАЗОК КОМПЛЕКСУ «НЕПТУН» (ВІДЕО)


Варто додати, що загалом Держконцерн в рамках масштабної виставки експонує понад 120 зразків військової техніки українського виробництва.

 

Новина по темі: ДАХК «АРТЕМ» ПОКАЖЕ НА «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2019» ЗРАЗОК НОВОЇ ІНФРАЧЕРВОНОЇ ГСН


Нагадаємо, Міжнародна спеціалізована виставка засобів захисту, озброєння, військової та спеціальної техніки, технологій і товарів подвійного використання «Зброя та безпека-2019», генеральним інформаційним партнером якої вкотре є Інформаційно-консалтингова компанія Defense Express, триватиме з 8 по 11 жовтня ц.р.у МВЦ (м. Київ, Броварський проспект, 15).

 

Новини по темі: 

 

ДПЦК ПРЕДСТАВИТЬ НА «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2019» ПРОЕКТ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНОГО КАТЕРА «КАЙРА-150»

 

НВК «ІСКРА» ПРОДЕМОНСТРУЄ НА «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2019» НОВІТНЮ 3D РЛС

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues