https://defence-ua.com/images/Content_2019/01/17/publications/190117-hortytsya.jpgВідвідувачі виставки «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2019», що 08 жовтня ц.р. розпочинає свою роботу в Києві, зможуть побачити на стенді компанії «НВЦ «ІНФОЗАХИСТ» засоби радіоелектронної розвідки та пеленгації, засоби радіоелектронної боротьби, що вже активно використовуються підрозділами ЗСУ для ведення розвідки в зоні ООС та протидії сучасним російським системам. Крім того на виставці буде вперше представлено новий SDR-приймач.

 

Київська приватна компанія «Науковий виробничий центр «Інфозахист» на виставці «Зброя та Безпека-2019» вперше представить новий SDR-приймач «Auris-R». Приймач працює в КХ та УКХ діапазонах (від 0,5 до 6000 МГц) і дозволяє вести впевнений радіоприйом усіх типів радіосигналів, а також підтримує будь-які види модуляції. SDR-приймач «Auris-R» забезпечує виконання широкого спектра завдань в системах військового, цивільного та спеціального зв’язку.

 

Компанія «НВЦ «ІНФОЗАХИСТ» на виставці «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2019» також презентує на власному стенді та відкритому майданчику широкий спектр радіоелектронних систем: системи радіомоніторингу, системи забезпечення поля бою, засоби пеленгації, засоби радіоелектронної боротьби та засоби забезпечення захисту інформації.

 

Зокрема, на стенді компанії відвідувачі зможуть ознайомитись з модернізованою малогабаритною тактичною системою радіорозвідки «Пластун-РП-3000». Ця модель створена з урахуванням досвіду бойового використання системи «Пластун РП-525»,що успішно застосовувалась в ході проведення АТО та ООС для пеленгування сучасних російських систем зв’язку. Цього року система «Пластун-РП-3000» була вперше представлена закордонним споживачам під час Міжнародної оборонної виставки та конференції IDEX-2019, що проходила з 17 по 21 лютого ц.р. в Абу-Дабі (ОАЕ).

 

191007 plastun

Малогабаритна тактична система радіорозвідки «Пластун-РП-3000»

 

Новина по темі: НВЦ «ІНФОЗАХИСТ» ПРЕДСТАВИВ НА IDEX-2019 НОВІТНЮ СИСТЕМУ РАДІОРОЗВІДКИ «ПЛАСТУН-РП-3000»

 

Також на відкритому майданчику відвідувачі виставки «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2019» зможуть ознайомитись з мобільним засобом радіоелектронної розвідки Хортиця-М та комплексом радіоелектронної боротьби з безпілотними літальними апаратами Хортиця-Р (на новому шасі).

 

Комплекс радіоелектронної розвідки Хортиця-М забезпечує аналіз радіосигналів, їх демодуляцію і декодування, автоматичне визначення координат джерел радіовипромінення. Хортиця-М встановлений на автомобільне шасі з високою прохідністю європейського виробництва з високою автономністю. Комплекс передбачає комфортне проживання екіпажу в кількості до чотирьох осіб. В середині машини, окрім необхідної апаратури радіоконтролю обладнані місця для відпочинку з додатковою шумоізоляцією та окремим входом, два ліжка, газова плита, умивальник із запасом питної води (60 літрів). Комплекс може живитися від автономного джерела живлення протягом 12 годин, а також від промислової мережі.

 

191007 hortytsya 1

Комплекс радіоелектронної розвідки Хортиця-М

 

Комплекс радіоелектронної боротьби з безпілотними літальними апаратами Хортиця-Р призначений для виявлення, визначення місцеположення як самого БПЛА, так й пункту керування літальним апаратом. Комплекс автоматично виявляє факт радіообміну між БПЛА та оператором, проводить ідентифікацію, та автоматично або автоматизовано спрямовує антенно-фідерний пристрій та включає систему постановки електронних завад. Додатково система може бути оснащена активною системою постановки перешкод (підміна) систем супутникової навігації (GPS, GLONASS, GALILEO).

 

191007 hortytsya 2

Комплекс радіоелектронної боротьби з безпілотними літальними апаратами Хортиця-Р

 

З радіоелектронними системами розробки та виробництва ТОВ «Науковий виробничий центр «Інфозахист» можна буде ознайомитись під час XVI Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека ‑ 2019», яка з 8 по 11 жовтня 2019 року пройде в Міжнародному виставковому центрі в Києві, на стенді 1-А11 та відкритих майданчиках U-9, U-11 (навпроти входу 1-А).

 

Нагадаємо, що компанія НВЦ «Інфозахист», яка вже майже 20 років успішно працює в галузі систем безпеки та оборони раніше виступила Генеральним спонсором Каталогу «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА» 2018-2019, презентація якого відбулась на виставці «Зброя та Безпека -2018». Цього року на виставці «Зброя та Безпека -2019» буде представлено чергове видання Каталогу «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА» 2020.

 

Публікації по темі: КОМПЛЕКСНІ БЕЗПЕКОВІ РІШЕННЯ ВІД НВЦ «ІНФОЗАХИСТ»

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues