191007 UOB 0Президент України Володимир Зеленський указом призначив двох нових членів Наглядової ради Державного концерну «Укроборонпром». Ними стали помічник Президента України Андрія Єрмака та генерального директора акціонерного товариства «Укрпошта» Ігоря Смілянського.


Як інформує Defense Express, про це повідомляється в указі №734/2019, який опублікований на сайті Офісу Президента України.


«Відповідно до статті 5 Закону України «Про особливості управління об’єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі» постановляю:

 

Призначити членами Наглядової ради Державного концерну «Укроборонпром»:


Єрмака Андрія Борисовича — помічника Президента України, Смілянського Ігоря Юхимовича — генерального директора акціонерного товариства «Укрпошта» (за згодою).», - йдеться в указі.

 

Новина по темі: ЗЕЛЕНСЬКИЙ ОБГОВОРИВ БЕЗПЕКОВУ СИТУАЦІЮ У ЗОНІ РОЗВЕДЕННЯ ВІЙСЬК З ПРЕДСТАВНИКАМИ СИЛОВИХ ВІДОМСТВ І ВІЙСЬКОВИМ КЕРІВНИЦТВОМ

 

Цим же указом Зеленський припинив повноваження члена Наглядової ради Державного концерну «Укроборонпром».

 

Як раніше повідомляв Defense Express, «Укроборонпром» оголосив відбір кандидатів на посаду генерального директора «Зоря»-«Машпроект» та «заводу ім. Малишева».

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues