191007 RLS 0Компанія «АвтоКрАЗ» продовжує плідну співпрацю з Науково-виробничим підприємством «Аеротехніка-МЛТ» зі створення новітніх РЛС.

 

 


Саме вантажівки «КрАЗ» обрала «Аеротехніка» для встановлення своїх нових радіолокаційних систем, що було продемонстровано на невеликому презентаційному відео оприлюдненому автовиробником, повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: ПІДРОЗДІЛИ ППО ВПЕРШЕ ЗАСТОСУЮТЬ АСУ «ОРЕАНДА» ПІД ЧАС ТАКТИЧНИХ НАВЧАНЬ З БОЙОВОЮ СТРІЛЬБОЮ


Як можна побачити, більшість модернізованих та нових РЛС, а також допоміжні машини комплексів, були встановлені на кременчуцьке шасі високої прохідності КрАЗ-6322 6х6. Один із варіантів цього авто - КрАЗ-6322 РЕБ «Радист» з вантажністю до 13600 кг був розроблений спеціально для монтажу різноманітних комплексів зв'язку, РЛС та систем РЕБ й здатен успішно надавати таким системам можливість роботи в польових умовах.

 


Зокрема були представлені наступні вироби НВК «Аеротехніка-МЛТ» на цьому шасі:


Модернізований рухомий радіовисотомір ПРВ-16МА (РРВ-16МА), що працює в сантиметровому діапазоні хвиль і призначений для автоматичного виявлення і визначення висоти польоту цілей за зовнішніми цілевказівками від сполученої РЛС, визначення кута місця постановника активних завад і видачі радіолокаційної інформації споживачам у форматі ASTERIX.

 

191007 RLS 1


Мобільна суміщена радіолокаційна станція L-діапазону MARS-L, що являє собою наземну рухому РЛС, в якій реалізований принцип спільної роботи каналів первинної та вторинної локації. В основу побудови РЛС закладені технології побудови передавальних і приймальних радіолокаційних пристроїв з використанням сучасних способів формування та обробки складних радіолокаційних сигналів, а також захисту від перешкод.

 

191007 RLS 4


Наземна рухома радіолокаційна станція (РЛС) дальнього виявлення метрового діапазону хвиль П-18МА (П-180У), що є вдосконаленою версією старої аналогової РЛС П-18. В результаті модернізації поліпшуються характеристики виявлення, реалізується автоматичний супровід траєкторій руху повітряних об'єктів. Станція забезпечує приймання даних від інших РЛС і радіовисотоміру, обмін радіолокаційною інформацією відбувається за наданими каналами обміну даних в узгодженому протоколі обміну.

 

191007 RLS 3


Ще один виріб «Аеротехніки» - нова наземна мобільна радіолокаційна станція VHF діапазону БУРШТИН-1800 обрала платформою більш потужне спеціальне шасі КрАЗ-7634НЕ з колісною формулою 8х8 та вантажністю 18800 кг. Ця РЛС призначена для автоматичного виявлення повітряних об'єктів, визначення їх поточних координат (азимуту та дальності) і видачі радіолокаційної інформації споживачеві.

 

191007 RLS 2

 

Варто додати, що саме шасі КрАЗ-7634НЕ обрано як платформа для пускових новітніх українських ракетних комплексів «Вільха» та «Нептун».

 

Новини по темі: 

 

ДККБ «ЛУЧ» ПРЕДСТАВИТЬ НА ВИСТАВЦІ «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2019» НАТУРНИЙ ЗРАЗОК КОМПЛЕКСУ «НЕПТУН» (ВІДЕО)

 

НОВА КОНТРБАТАРЕЙНА РЛС 1Л221Е БУДЕ БАЗУВАТИСЯ НА ШАСІ КРАЗ-7634НЕ 8Х8

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues