191008 SKMZ 0Тайські БМ «Оплот» та оновлені танки Збройних сил України останні півтора року оснащувалися новими 125-мм танковими гарматами виробництва ПАТ «Старокраматорський машинобудівний завод».

 

 


Про це Defense Express розповіли представники вітчизняного підприємства СКМЗ.

 

Новина по темі: ЛІГА ОБОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ ПРЕДСТАВИЛА СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ ВІЙСЬКОВИМ АТАШЕ


«Розробник цієї гармати, що стоїть на українських танках (калібру 125 мм), це КБ імені Морозова (ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені O.O. Морозова»/ХКБМ, що входить до складу ДК «Укроборонпром» - прим. ДЕ). Тому ми, по документації КБ, яка нам була надана, виготовили гармату. Вона пройшла кваліфікаційні випробування - відстріляла 700 пострілів БПС (бронебійні підкаліберні снаряди калібру 125 мм - прим. ДЕ)», - повідомив заступник технічного директора підприємства Сергій Одаренко.

 

191008 SKMZ 1


Представник СКМЗ додав, що нові танкові гармати виробляються на донбаському підприємстві серійно (хоч і невеликими партіями).


За його словами, виробник (СКМЗ) надає гарантію на 1200 пострілів з гармати (згідно з документацією, сучасний аналог розрахований на 1 тис. пострілів – прим ДЕ).

 

Новина по темі: УКРАЇНСЬКІ ТАНКОВІ ГАРМАТИ ВИРОБЛЯЮТЬСЯ ОДРАЗУ НА ДВОХ ЗАВОДАХ


Варто додати, що ці гармати постачаються на вітчизняні державні підприємства вже близько півтора року.

 

191008 SKMZ 3


«Вже півтора року ми поставляємо. На ремонтні заводи - ремонтний завод Харківський забирає їх (ХБТЗ – ремонтує та модернізує танки Т-80 та Т-64, у тому числі й робить модернізовані Т-64 зразка 2017 року – прим ДЕ), і Малишева забирав (Завод ім. Малишева). Брав на тайський контракт», - відзначив Сергій Одаренко.

 

Новина по темі: ДП «КБ «АРТИЛЕРІЙСЬКЕ ОЗБРОЄННЯ» МОЖЕ РОЗШИРИТИ ВИРОБНИЦТВО СТВОЛІВ

 

«Це прогресивна гармата - нова. Старі гармати не мають ось цієї різьби. Такій ствол можуть замінити в польових умовах за 2 години. А там (в старих варіантах) треба танкову башту знімати (на заводі – прим. ДЕ)», - додав він.

 

191008 SKMZ 2

 

Нагадаємо, вперше цей виріб було представлено 16 травня ц.р. у місті Бровари, Київської області, де громадська спілка «Ліга оборонних підприємств України» презентувала свою діяльність Київській асоціації військових аташе.

 

Новина по темі: НОВА УКРАЇНСЬКА 125-ММ ТАНКОВА ГАРМАТА ПРОЙШЛА ПОВНИЙ ЦИКЛ ВИПРОБУВАНЬ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues