191008 An178 0Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та Президент ДП «Антонов», що входить до складу ДК «Укроборонпром», Олександр Донець підписали Меморандум про співробітництво.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.


Подія відбулась в рамках відкритої сьогодні, 8 жовтня ц.р., Міжнародної виставки «Зброя та Безпека – 2019» на стенді Держконцерну.

 

Новина по темі: МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ ПЕРУ ПРИДБАЄ ОДИН ТРАНСПОРТНИЙ ЛІТАК АН-178


Зазначений документ підтверджує взаємну зацікавленість сторін в оснащенні єдиної авіаційної системи безпеки та цивільного захисту транспортними багатоцільовими літаками Ан-178 у кількості не менше 13 машин для належного виконання завдань, які покладені на МВС, Національну гвардію України та центральні органи виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України.

 

191008 An178 1


Зокрема, для рятування людей та надання допомоги в ліквідації наслідків аварій, катастроф, стихійного лиха та інших видів небезпечних подій, що становлять загрозу життю або здоров’ю населення.

 

Новина по темі: КРИВОНОС: В АН-178 ВЖЕ ЗАЦІКАВЛЕНІ БІЛЬШ ЯК 10 КРАЇН


Нагадаємо, на XVІ Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека – 2019», що з 8 по 11 жовтня 2019 року пройде в Міжнародному виставковому центрі в Києві, 36 підприємств-учасників ДК «Укроборонпром» представлять широкий спектр продукції військового та подвійного призначення. Загалом Концерн експонує 135 експонатів, серед яких 13 натурних зразків крупногабаритної військової техніки. 

 

Новина по темі: АВАКОВ: МВС ПРИДБАЄ 13 ЛІТАКІВ АН-178 ДЛЯ ЄДИНОЇ СИСТЕМИ АВІАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ ТА ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues