191008 Otaman 0ПрАт НВО «Практика», що входить до складу «Ліги оборонних підприємств України», сьогодні, 8 жовтня, офіційно представило новий БТР «Отаман-3» з колісною формулою 6х6, що розглядається як основний претендент для оснащення Морської піхоти України.

 

 


Презентація відбулася на Міжнародній виставці «Зброя та Безпека-2019» об 11.00, повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: ВИПРОБУВАННЯ НОВОГО УКРАЇНСЬКОГО БТР ОТАМАН 6Х6 ВІД НВО «ПРАКТИКА» ПОЧНУТЬСЯ В ЦЬОМУ РОЦІ (ВІДЕО)


«Отаман-3» від старих радянських БТР відрізняє те, що він спроєктований згідно з останніми тенденціями у бойових машинах такого класу: переднє розташування двигуна (Deutz – об’ємом 11,9 л та потужністю 558 к.с. – прим. ДЕ) та заднє розташування відсіку десанту (9 бійців).

 

191008 Otaman 1


При цьому, українська бронемашина має повноцінний протимінний захист з багатошаровим полом та протимінними сидіннями (стандарт НАТО STANAG 4569 – здатна витримати до 8 кг вибухівки – прим. ДЕ).

 

Крім цього вона має протикульовий рівень захисту ПЗСА-5 (базовий) або STANAG лвл 4 (від куль 14,5 мм на відстані 200 метрів) при встановленні додаткового керамічного захисту.

 

Новина по темі: У МІНОБОРОНИ ПРЕДСТАВИЛИ ПРОЕКТ НОВОГО БТР ДЛЯ МОРСЬКОЇ ПІХОТИ ВМС ЗСУ (ВІДЕО)


За словами розробників, бойова машина вже готова до державних випробувань, однак конкретні строки їх завершення у НВО «Практика» назвати не наважуються, бо машина занадто інноваційна.

 

191008 Otaman 2


«Будемо відверті - раніше 2021, а може 2022 року вона у військах не з'явиться. Ми, зі свого боку, намагаємося якомога швидше. Просто вибачте, машина складна, швидко такі речі не робляться. Ми не в МакДональдсі», - відзначив начальник відділу розвитку НВО «Практика» Сергій Вілков.

 

Новина по темі: СВІЖЕ РІШЕННЯ: "ОТАМАН" З "ГВОЗДИКОЮ"


Нагадаємо, вперше макет цієї машини був представлений на Міжнародній виставці «Зброя та Безпека-2016».

 

191008 Otaman 3

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues