191008 RadionixСеред нових розробок — системи наведення ракет, комп'ютерні системи для літаків "Су-27" та "Миг-29", комплекс індивідуального радіоелектронного захисту "Омут-КМ"

 

Сьогодні, 8 жовтня, в рамках щорічної міжнародної виставки "Зброя та безпека - 2019" компанія Radionix представила свої новітні розробки. Про це повідомляє Defence Express.

 

 

Серед експонатів були представлені радіолокаційні голівки ракет середньої дальності Х та Ка діапазонів. Технологія активного наведення першої голівки дозволяє ракеті самостійно коригувати рух до цілі, залишаючись максимально непомітною.

 

Новина по темі: ГСН ДЛЯ РАКЕТ ТА ПКР «НЕПТУН», РЛС ДЛЯ СУ-27 ТА МІГ-29, СИСТЕМА РЕБ ДЛЯ БОЙОВИХ ЛІТАКІВ – НОВІТНІ РОЗРОБКИ НВП «РАДІОНІКС» (ВІДЕО)

 

За словами провідного інженера з перспективних досліджень Сергія Леміщенка, такі ракети не з'являться на локаторах супротивника, доки не досягнуть відстані 15 км до цілі. За таких умов, вважає експерт, відреагувати на постріл практично неможливо, і ракета влучить за 5 - 6 сек.

 

Публікація по темі: НОВЕ ДИХАННЯ ДЛЯ ЗРК

 

Ще одна голівка має систему пасивного наведення, за допомогою якої ракета наводиться на задані координати без подальшої участі оператора, але значна дальність польоту ракети дозволить пілотові здійснювати запуск снаряду з безпечної відстані. Для розробки використовувалися напрацювання радянських часів. Інженери компанії доповнили проектування сучасними технологіями, і на виході отримали інноваційну розробку.

 

191008 Radionirs 4

 

Також на виставці презентовано підсилювач радіоімпульсів та ехосигналів. Прорив технології в тому, що українські інженери змогли відтворити пристрій і програмне забезпечення до нього, які до того вироблялися в РФ.

 

"Вони думали, що після припинення поставок ми загнемося", - коментує Сергій Леміщенко.

 

191008 Radionirs 3

 

Ця апаратура з прийому-передачі сигналів теж ґрунтується на доробкові минулих часів. Частина деталей залишилася незмінною, але всередині "вічної коробки" встановлена новітня електроніка. Більше того, Radionix передбачила подальшу модернізацію пристрою за рахунок програмного забезпечення майбутнього. Попередні версії пристрою були "законсервовані в часі". До того ж, така модернізація підсилювача радіохвиль виходить значно дешевше, аніж купити новий: $150 - 200 тис. проти $6 - 8 млн. Також внаслідок залучення новітніх технологій пристрій на 100 кг легший.

 

Новина по темі: ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2018: ТОВ «РАДІОНІКС» ПРЕДСТАВИЛИ МОДЕРНІЗОВАНУ РАДІОЛОКАЦІЙНУ СТАНЦІЮ П-18MR

Загалом курс на модернізацію старих пристроїв є одним із ключових підходів компанії. Сергій запевняє, що оновити й покращити старе є економнішим і більш ефективним способом збільшити оборонну здатність країни. На його думку, одна найтехнологічніша машина не варта десятьох із посередніми можливостями. Хай навіть вони не будуть передовими, але й не відставатимуть від потужностей супротивника.

 

Надалі компанія планує оновлювати застарілі технології відповідно до сучасних вимог і стандартів. Продукція компанії орієнтована як не експорт, так і на імпорт. Radionix співпрацює з країнами НАТО, Великобританією тощо. Електроніка надається також українській армії на засадах договору з Міністерством оборони.

 

Новина по темі: УКРАЇНА МАЄ ВСЕ НЕОБХІДНЕ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПОЧАТИ МАКЕТНЕ ВИРОБНИЦТВО ЧОТИРЬОХ ТИПІВ ЗРК ВЖЕ ЗА 2 РОКИ - КОРОСТЕЛЬОВ

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues