191008 bronХарківський завод засобів індивідуального захисту – член «Ліги оборонних підприємств України» – представив на виставці повністю оновлену лінійку бронежилетів. Спираючись на сучасні світові тенденції, компанія відмовилася від ремінних стрічок на користь системи LaserCut на всіх системах індивідуального захисту.

 

Про це повідомляє Defense Express

 

Новина по темі: ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2019: ДП «АНТОНОВ» ТА МВС ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО

 

Крім бронежилетів, на стенді представлено нове покоління пластикової кулеметної стрічки, яку компанія продовжує покращувати та вдосконалювати. За своїми характеристиками та перевагами цей виріб є дійсно унікальним продуктом, що має низку переваг, якщо порівнювати з металевою. Так, стрічка не піддається корозії та не шумить під час стрільби, а також втричі легша за металевий аналог. 

 

191008 bron 1

Пластикова кулеметна стрічка 


Складається стрічка з окремих ланок, які не звисають під час стрільби та не заважають військовому, що може діяти за принципом «вистрілив-забув». Пластикова стрічка вигідна в економічному та виробничому плані – вона значно дешевша за металеву, її можна виготовляти дуже швидко та майже в будь-якій кількості. І хоча фактично цей виріб є одноразовий, на практиці стрічка може витримувати 7-8 циклів.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues