191008 Armorum Solutions 1Компанія Armorum Solutions була створена мобілізованими з лав Збройних Сил військовими як логічне продовження до тих розробок, які фахівці компанії використовували та впроваджували під час служби в ЗСУ на Сході України. Сучасною мовою – це інноваційний стартап, що займається розробкою концептів різних виробів для військового застосування.

 

Про це повідомляє Defense Express

 

На стенді представлені вже традиційні для відвідувачів напрямки.

 

Перший – це «дядя Ваня» з його добре знаними кулеметними станками, які служать не перший рік, а також дистанційно керована турель, яку компанія на виставці демонструє вперше.

 

Новина по темі: «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА 2019»: ОНОВЛЕНА ЛІНІЙКА БРОНЕЖИЛЕТІВ ТА ПЛАСТИКОВА КУЛЕМЕТНА СТРІЧКА ВІД ХАРКІВСЬКОГО ЗАВОДУ ЗАСОБІВ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

 

Другий – це традиційні електронні засоби – комплекс радіорозвідки та пеленгації «Тінь», створена у 2015 році, одноразовий розвідувальний боєприпас, модернізація радару ПСНР-5 та новий виріб компанії – пеленгатор завад для GPS. 

 

191008 Armorum Solutions

 

Компанія також має цікаві проекти, що поки що знаходяться в розробці. Передусім це мультисенсорна автономна система розвідки – концептуально це набір сенсорів, які скидаються з БпЛА та передають дані на безпілотник-ретранслятор чи інший канал зв’язку. Наразі в компанії працюють над обробкою даних з сейсмічних датчиків, які надалі можуть бути використані для відстеження переміщення техніки та людей. 

 

Ще один проект в розробці – система напівавтоматичного дешифрування аерофотознімків, що повинна розв’язати проблему нестачі спеціалістів дешифрування. Наразі компанія працює над нейромережею, яка допоможе визначати дешифрувальнику різні об’єкти.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues