191008 ArtosКомпанія Trident Defence в оборонній галузі представила рішення для розвідки (MilChat), аналізу (MilStaff) та ураження цілей (ArtOS), об’єднані в одну екосистему. 

 

Комплекс ArtOS призначений для автоматизованого управління вогнем артилерійських частин та підрозділів, нині стоїть на озброєнні декількох артилерійських бригад. Комплекс мінімізує вплив людського фактора при розрахунках та передачі чи прийманні команд, а також значно скорочує час виконання задачі – проміжок між виявленням цілі та відкриттям вогню становить менш як 1 хвилину. 

 

MilChat – тактичний месенджер з картою, на яку кожен користувач може наносити дані про зміну тактичної обстановки та передавати її в штаб.

 

Новина по темі: «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА 2019»: ОНОВЛЕНА ЛІНІЙКА БРОНЕЖИЛЕТІВ ТА ПЛАСТИКОВА КУЛЕМЕТНА СТРІЧКА ВІД ХАРКІВСЬКОГО ЗАВОДУ ЗАСОБІВ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

 

MilStaff – це ядро екосистеми Trident Defence, що є, по суті, багатокористувацькою системою для обміну оперативно-тактичною інформацією в реальному часі. У MilStaff об’єднуються дані з різних зовнішніх систем (БпЛА, «Зоопарк» тощо), що надає можливість швидко реагувати в будь-якій ситуації. Схематично це працює так: військові надають інформацію за допомогою MilChat, яку аналізують в штабі за допомогою MilStaff та передають інформацію на ArtOS про ті чи інші цілі, які необхідно знешкодити.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues