191009 RobotБойова роботизована платформа Fahd призначена для здійснення місій розвідки, спостереження та виявлення цілей, а також забезпечення вогневої підтримки та безпеки військових, що знаходяться на передовій.

 

У платформі реалізовано низку цікавих рішень. Так, для з’єднання частин платформи використано спеціальний поворотний механізм, а кожне колесо має власний мотор-редуктор – усе це дозволяє платформі постійно перебувати на всіх чотирьох колесах у будь-якому ландшафтному середовищі.

 

191009 Robot 1

 

Гібридна силова установка забезпечує рух платформи як на дизелі, так і за допомогою генератора, що живить електромотори. Коли платформа виїжджає зі штабу, вона рухається на дизелі, якщо потрібно їхати тихо, щоб не було чутно – переходить на батареї.

 

191009 Robot 2

 

Сталевий корпус платформи доповнює модернізована броня, що захищає його від 7,62-мм куль. Вогнева підтримка здійснюється за допомогою автоматичної турелі «Шабля». У перспективі платформа може бути озброєна автоматичним гранатометом, протитанковими ракетами, а також додатковим корисним навантаженням: РЛС, системами знешкодження вибухових пристроїв, маніпуляторами тощо.

 

 

На цьогорічній виставці «Зброя та безпека» бойовий модуль «Шабля» буде представлений в оновленому варіанті – з 12,7-мм кулеметом. Розробка призначена як для встановлення на рухомі засоби, так і для стаціонарного розташування. Завдяки системі дистанційного керування бойовий модуль здатен виконувати широкий спектр задач в різних умовах місцевості.

 

Новина по темі: «БОГДАНА» ПРОДОВЖИТЬ ВОГНЕВІ ВИПРОБУВАННЯ: САУ БУДЕ ГОТОВА ВЖЕ ВЛІТКУ 2020 РОКУ

 

Вага модуля «Шабля» без озброєння становить 200 кг. Розробка отримала нові сенсори та датчики, які підвищують точність пострілів та значно зменшують ризики супутніх жертв. Дальність виявлення цілей становить від 20 м до 1200 м. Модуль оснащений денним прицілом з двома кольоровими телевізійними камерами з широким та вузьким полем зору, а також нічним прицілом з неохолоджуваною тепловізійною камерою. Компанія на виставці вже не вперше – проте щоразу фахівцям з Roboneers вдається продемонструвати нові та ефективні напрацювання.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues