191010 A.DronesКомпанії A.Drones офіційно 1 рік, але її історія починається ще з 2014 року, коли вона діяла як волонтерське конструкторське бюро. На цьогорічній виставці A.Drones представила низку власних розробок, серед яких є багатофункціональні безпілотники, дрон-камікадзе та роботизована наземна платформа. 

 

Про це повідомляє Defense Express

 

У деяких розробках компанія надала перевагу простим, але надійним та дієвим конструкціям. Так, на стенді можна побачити роботизованого «Кентавра» – автономний телекерований багатофункціональний засіб, призначений для перевезення спорядження та боєприпасів, евакуації поранених чи використання як мобільної вогневої точки. Зі швидкістю до 10 км/год він може проїхати близько 30 км. Максимальна маса корисного навантаження – 350 кг. 

 

Новина по темі: «БОГДАНА» ПРОДОВЖИТЬ ВОГНЕВІ ВИПРОБУВАННЯ: САУ БУДЕ ГОТОВА ВЖЕ ВЛІТКУ 2020 РОКУ

 

Над «Кентавром» розташований легкий безпілотний літальний апарат APC-2. Запуск відбувається з руки чи катапульти, для виконання розвідувальної місії оснащується денною чи нічною гіростабілізованою камерою. 

 

191010 A.Drones 1

 Роботизована платформа «Кентавр»

 

Є вироби й дещо «складніші» – як за своєю конструкцією, так і за функціональним призначенням. Йдеться про багатоцільові електричні мультироторні літальні апарати «Демон-Е» та «Демон-Т» (з модулем наземного живлення по кабелю). Коптер має модульну структуру – промені з електромоторами чи акумуляторний модуль легко замінюються при пошкодженні. Як стверджують розробники, компонування коптера з верхнім розташуванням акумуляторного відсіку забезпечує краще центрування апарату, високу маневреність, а також зменшує енергоспоживання. Корисне навантаження може бути різним – від гіростабілізованої оптичної станції до прицільно-стрілецького комплексу.

 

191010 A.Drones 2

 Коптер «Демон-Е»

 

«Родзинка» на стенді – літальний апарат «Велика Химера» вертикального зльоту і посадки вантажністю до 10 кг. Особливістю апарату є двобальне компонування з розміщенням габаритного корисного навантаження точно в центрі мас під центропланом. Як корисне навантаження, серед іншого, для «Великої Химери» в A.Drones розробили телекерований дрон-камікадзе «Пілум». Маса бойової частини літака-снаряда у варіанті з силовою установкою становить 2 кг і у варіанті плануючої бомби – 5 кг.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues