191010 ArtemДержавна акціонерна холдингова компанія «Артем», що входить до складу «Укроборонпром», займається розробкою авіаційної техніки та засобів ураження: авіаційних ракет, протитанкових керованих ракет, засобів захисту літаків та гелікоптерів, а також агрегатів та обладнання для авіації.

 

 

Про це повідомляє Defense Express

 

Одна з нових розробок компанії – некерований реактивний снаряд РС-80КО з кумулятивно-осколковою бойовою частиною, призначений для ураження наземних броньованих та неброньованих цілей, а також живої сили противника.

 

Також компанія пропонує пристрій для постановки перешкод у більш сучасній модифікації, що забезпечує підвищений захист літальних апаратів з тепловими головками самонаведення.

 

Новина по темі: КОМПАНІЯ ROBONEERS НА ВИСТАВЦІ «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА» ПРЕДСТАВЛЯЄ ОНОВЛЕНУ РОБОТИЗОВАНУ ПЛАТФОРМУ ТА БОЙОВИЙ МОДУЛЬ

 

До речі, серед усього, на стенді був представлений і снаряд калібру 152 мм, який пройшов випробування і готовий до постачання у війська, а також 155-мм постріл з осколково-фугасним снарядом. Ця розробка наразі знаходиться на стадії дослідно-конструкторської роботи з розробки та відпрацювання снаряду та пострілу.

 

191010 Artem 1

 

Крім того, компанія створює протитанкові керовані ракети з дальністю пуску 5 км. Керуються по лазерному каналу наведення, який, як стверджує представник компанії, є на сьогодні одним з найдешевших та завадозахищених, оскільки в керуванні не беруть участь сторонні елементи.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues