191010 Korsar 0ДП «Ізюмський приладобудівний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», розробив та виготовив тепловізійний приціл для легкого переносного протитанкового ракетного комплексу «Корсар».

 

 


Новинка вперше демонструється на Міжнародній виставці «Зброя та Безпека-2019», яка стартувала у Києві 8 жовтня ц.р., повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА 2019: РОЗРОБКИ ВІД ДАХК «АРТЕМ»


Новий приціл встановлюється на ПТРК «Корсар» замість штатного та поєднує у собі оптичний та тепловізійний канали. Це дозволяє оператору «перемикатися» між двома режимами для кращої ідентифікації цілі та наведення на неї.

 


«Протитанковий комплекс «Корсар», що виготовляє КБ «Луч», використовує наш прилад наведення ПН-КУ», - пояснив директор «Ізюмського приладобудівного заводу» Сергій Філоненко.

 

191010 Korsar 1

Прилад наведення ПН-КУ та його ТТХ на «Зброя та Безпека-2019»


Характеристики вітчизняного тепловізора, як повідомив Defense Express директор ДП «ІПЗ», забезпечують знищення противника на максимальній відстані дії ракети «Корсару» - 2,5 км.

 

Новина по темі: У ТРАВНІ 2019 РОКУ УКРАЇНА ПРОДОВЖИЛА ЕКСПОРТ ВІТЧИЗНЯНИХ ПТРК «СКІФ» ТА «КОРСАР» В САУДІВСЬКУ АРАВІЮ


«Раніше на цей протитанковий комплекс («Корсар» - прим. ДЕ) КБ «Луч» встановлював тепловізор закордонного виробництва. Сьогодні, тут (на виставці) стоїть та представлений дослідний тепловізор нашого виробництва», - відзначив Сергій Філоненко.

 

Новина по темі: ПТРК «КОРСАР» В ЗОНІ ООС ПОКАЗАВ РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ НА РІВНІ 84%


Нагадаємо, XVІ Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека – 2019», Генеральним інформаційним партнером якої є Defense Express, розпочала свою роботу 8 жовтня 2019 року. 36 підприємств-учасників Державного концерну «Укроборонпром» представляють на міжнародному форумі широкий спектр продукції військового та подвійного призначення. Загалом Концерн експонує 135 експонатів, серед яких 6 новітніх зразків представлені вперше, а також 13 натурних зразків крупногабаритної військової техніки.

 

Новина по темі: ОНОВЛЕНИЙ ПТРК «КОРСАР» ОТРИМАВ ГРЕЦЬКИЙ ТЕПЛОВІЗОР (ВІДЕО)

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues