191010 IZBA 010 жовтня ц. р., в рамках Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та Безпека - 2019», Державне підприємство «Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма «ПРОГРЕС», Державне підприємство «Львівський Державний авіаційно-ремонтний завод» та польська компанія WCBKT (Wojskowe Centralne Biuro Konstrukcyjno-Technologiczne) підписали меморандум про кооперацію в цивільній та військових сферах.

 

Про це ексклюзивно повідомляє Defense Express.


Угода відбулася за підтримки Польської палати виробників оборонної продукції (Polska Izba Producentów na Rzecz Obronności Kraju).

 

«Українська сторона дуже зацікавлена в даному проекті. В першу чергу він орієнтований на потреби наших Збройних сил, наших ВМС. Окрім того, польські партнери зацікавлені і допоможуть нам (Львівському державному авіаційно-ремонтному заводу) налагодити виробництво такої продукції», - заявив директор ДП СЗТФ «Прогрес» Тарас Шейко.

 

Новина по темі: ПОЛЬЩА У 2018 РОЦІ ПОСТАВИЛА В УКРАЇНУ 2 АРТУСТАНОВКИ АК-176М ДЛЯ РАКЕТНИХ КАТЕРІВ – ЗВІТ ООН

 

Директор Державного підприємства «Львівський Державний авіаційно-ремонтний завод» Дмитро Матрунчик наголосив, що підписаний меморандум про співпрацю є важливим для розвитку нових напрямів виробництва і забезпечення сталими замовленнями заводу та роботою українських громадян.

 

Своєю чергою, голова правління «WCBKT» Пьотр Кісель (Piotr Kisiel) зазначив, що пізніше, після організації виробництва продуктів цивільного призначення (різноманітних систем аеродромного забезпечення літаків), у кооперації з українськими підприємствами партнери планують виробляти різноманітні агрегати та установки для застосування у військовій сфері.

 

«Сьогодні ми підписали дуже важливий документ... Ми починаємо кооперацію між «Львівським авіаційно-ремонтним заводом», нашим заводом «WCBKT» і між «Прогресом», де будемо спільно виробляти продукцію установок для обслуговування (повітряних) суден на землі, і не тільки військових, а й цивільних. Маємо плани щодо спільного виробництва на цивільному ринку таких моделей, як «Taurus»(GPU-7/90 «Taurus», наземний блок живлення для літаків)... Ми думаємо, що через декілька років побудуємо близько 100 штук», - заявив Славомір Кулаковскі, очільник Польської палати виробників оборонної продукції.

 

191010 IZBA 1

GPU-7/90 «Taurus»

 

Першим продуктом, який польська компанія хоче виготовляти на території України спільно з українськими партнерами, буде аеродромна енергетична установка GPU-7/90 «Taurus», що використовується для обслуговування літаків під час їхнього перебування в аеропорту.

 

В подальших планах українсько-польського партнерства може бути налагодження у Львові виробництва широкої гамми авіаційно-технічних засобів польської компанії «WCBKT».

 

Варто зазначити, що на даний момент при виробництві продукції заводу «WCBKT» вже використовуються українські комплектуючі, що виготовляються на підприємствах зі складу Державного концерну «Укроборонпром».

 

 

Читайте також англійською тут: PROGRESS, LVIV AIRCRAFT REPAIR PLANT SIGN MOU ON COOPERATION WITH POLAND’S WCBKT

 

Як раніше повідомляв Defense Express, Польща провела успішні випробування нового ПТРК Pirat (ВІДЕО).

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues