191010 pcoНові авіаційні окуляри нічного бачення PNL-4 для пілотів літальних апаратів від компанії PCO S.A. призначені спеціально для екіпажів військових гелікоптерів і транспортних літаків.

 

Прилад представлений на щорічній міжнародній виставці "Зброя та безпека - 2019" поміж інших розробок компанії, передає Defense Express.

 

Збройні сили України вже користуються авіаційними окулярами нічного бачення, розповідає Пьотр Жак, спеціаліст з маркетингу в компанії PCO S.A. 

 

191010 pco 1

Нові авіаційні окуляри нічного бачення PNL-4 для екіпажів військових гелікоптерів і транспортних літаків

 

Компанія PCO S.A. безперервно працює над розширенням та оновленням продукції за рахунок розширення її функціоналу та створення приладів нових поколінь. На базі попереднього зразка, авіаційних окулярів нічного бачення PNL-3, було створено моделі PNL-3M, сертифіковані Європейським агентством з авіаційної безпеки (European Union Aviation Safety Agency, EUASA), а також окуляри PNL-4, що орієнтовані на застосування пілотами військових гелікоптерів та літаків.

 

Новина по темі: «УКРОБОРОНОПРОМ» ПІДПИСАВ НОВИЙ КОНТРАКТ З ASELSAN НА ПОСТАВКУ РАДІОСТАНЦІЙ ДЛЯ МОУ

 

Усі авіаційні окуляри нічного бачення розробки та виробництва компанії PCO S.A. оснащені фільтрами, що підвищують ефективність приладу під час польоту. Це дозволяє пілотові під час польоту ефективно спостерігати як за поверхнею землі, так і за панеллю приладів.

 

191010 pco 2

Монокулярний прилад нічного бачення MU-3ADM

 

191010 pco 3

Модульний денний приціл DCM-1 Szafir

 

Окрім оптичної системи для пілотів, компанія показала прилад нічного бачення для використання військовослужбовцями сухопутних військ та сил спеціальних операцій, тепловізійний приціл SCT, бінокулярний тепловізор NPL-1T, а також модульний денний приціл DCM-1.

 

Читайте також англійською тут: POLISH COMPANY PCO S.A. HAS INTRODUCED NEW NIGHT VISION GOGGLES FOR HELICOPTER PILOTS

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues