191010 Dalnomer 0ТОВ «Інноваційна компанія «Техенерго-СВ», що входить у «Лігу оборонних підприємств України», представила на Міжнародній виставці «Зброя та Безпека-2019» квантовий далекомір КТД-2-2А.

 

 


За словами директора вітчизняного підприємства Анатолія Федитника, їх далекомір вже пройшов державні випробування, повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2019: УКРАЇНА ВПЕРШЕ ПОЧАЛА ВИРОБЛЯТИ ВЛАСНИЙ ТИТАНОВИЙ БРОНЕЗАХИСТ (ФОТО)


«Виріб пройшов державні випробування на минулому тижні. Наразі очікується спільне рішення щодо його постановки на озброєння Збройних сил України», - розповів очільник ІК «Техенерго-СВ».


Український прилад призначений для вимірювання відстані до дифузно відбиваючих об’єктів на відстані до 10000 метрів при максимальній метеорологічній дальності 20 км.

 

191010 Dalnomer 10


Завдяки вбудованій панелі управління можливо оперативно робити настроювання приладу, вимірювати дальність та відображати параметри. 

 

Прилад здатен виключати помилкові цілі навіть при сильному дощі чи задимленні на відстані до 4 км. Також можливо передавати інформацію по послідовному інтерфейсу (RS232, Bluetooth).

 

Новина по темі: ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА 2019: RADIONIX ПРЕДСТАВИВ НОВІТНЮ АВІАЦІЙНУ ЕЛЕКТРОНІКУ


При цьому виробник відзначає, що дальномір має локалізацію понад 80%. Близько двадцяти процентів, здебільш електронних компонентів, імпортується з закордону.

 

191010 Dalnomer 2


Варто додати, що основним користувачем вітчизняного далекоміра мають стати українські артилерійські підрозділи.

 

Нагадаємо, Міжнародна спеціалізована виставка засобів захисту, озброєння, військової та спеціальної техніки, технологій і товарів подвійного використання «Зброя та безпека-2019», генеральним інформаційним партнером якої вкотре є Інформаційно-консалтингова компанія Defense Express, триватиме з 8 по 11 жовтня ц.р.у МВЦ (м. Київ, Броварський проспект, 15).

 

Новина по темі: ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА 2019: НОВИЙ БТР «ОТАМАН-3» 6Х6 ДЛЯ МОРСЬКОЇ ПІХОТИ ВІД НВО «ПРАКТИКА»

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues