191011 Luch 0ДП ДККБ «Луч», що входить до складу ДК «Укроборонпром», під час XVI Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека-2019» вперше представило нову універсальну керовану ракету Р-10.

 

 


Про це повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: ПТРК «КОРСАР» ОТРИМАВ УКРАЇНСЬКИЙ ТЕПЛОВІЗІЙНИЙ ПРИЦІЛ (ВІДЕО)


Універсальна керована ракета РК-10 у транспортно-пусковому контейнері (ТПК) має змінні бойові частини та призначена для ураження нерухомих та рухомих броньованих об'єктів із динамічним захистом, невеликих кораблів та катерів, а також повітряних маломаневрених цілей.

 


Нова розробка КБ «Луч» наводиться на ціль лазерним променем із супроводженням цілі в автоматичному режимі та наразі має два варіанти:


- протитанкова керована ракета Р-10-К у складі гелікоптерного комплексу керованого озброєння, що оснащена тандемною кумулятивною бойовою частиною з бронепробиттям у 1100 мм за динамічним захистом;


- зенітна керована ракета Р-10-ОФ у складі мобільних зенітних ракетних комплексів з осколково-фугасною бойовою частиною з ударним ядром та безконтактним підривачем, що здатна пробити до 120-мм броні.

 

191011 Luch 1


Крім того, в розробці є варіант ракети з термобаричною бойовою частиною.

 

Новина по темі: КБ «ПІВДЕННЕ» ПОКАЗАЛО ПРОЕКТ ВЛАСНОГО КОМПЛЕКСУ ЗРК (ВІДЕО)


Загальні ТТХ:


Максимальна дальність стрільби - 10 000 метрів
Маса ракети - 38 кг
Маса ракети в ТПК - 62 кг
Довжина ТПК - 2144 мм
Зовнішній діаметр ТПК - 190 мм
Калібр ракети - 170 мм
Температурний діапазон застосування - від -40 до +60°C

 

191011 Luch 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues