191011 NSR 0Польська компанія «Rekord Hale Namiotowe», яка займається виготовленням різних типів наметів як для військової, так і цивільної сфер, була представлена на Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека 2019», що проходить в Міжнародному виставковому центрі (Київ, Україна).


Про це повідомляє Defense Express.


За словами представника компанії, на сьогодні одним із основних завдань для «Rekord Hale Namiotowe» в Україні є постачання наметів швидкого реагування для військових.


Саме тому, на стенді компанії був представлений швидкорозкладний намет NSR (Namiot szybko rozkładany), який використовується в Збройних силах Польщі та Сполучених штатів Америки.

 

191011 NSR 1

Швидкорозкладний намет NSR(Namiot szybko rozkładany) представлений на стенді "Rekord Hale Namiotowe"


Новина по темі: МІНОБОРОНИ ЗАКУПОВУЄ НА ПОТРЕБИ ЗСУ ЩЕ 250 ПОЛЬОВИХ ДУШОВИХ УСТАНОВОК


Представник «Rekord» зазначив, що намет NSR розкладається лише 4 людьми за 12 хвилин та витримує силу вітру в 100 км/год, що дає можливість використовувати його в надскладних погодних умовах. В той же час, компанія може виготовляти намети будь-яких розмірів та кольорів, оскільки має власне виробництво. Намет може постачатись як із обладнанням під замовника, так і без нього.


Також під час спілкування на стенді стало відомо, що деякі частини Збройних сил України та Державної служби надзвичайних ситуацій України вже зацікавилися в таких наметах і виявили бажання протестувати його.

 

191011 NSR 2

 

191011 NSR 3


Як раніше повідомляв Defense Express, польська компанія представила в Києві передові технології організації наметових містечок.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues