191011 LIGA 09 жовтня, в під час Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та Безпека 2019» відбулась чергова Конференція учасників громадського об’єднання «Ліга оборонних підприємств України», до участі в якій були запрошені керівництво та учасники «Асоціації виробників озброєння і військової техніки України» та Асоціації «Українська оборонна та безпекова промисловість».

 

Про це повідомляєDefense Expressз посиланням на прес-служу  ГС "Ліга оборонних підприємств".

 

Підчас конференції Голова правління Ліги Олег Висоцький, керівник Асоціації виробників озброєння і військової техніки Руслан Джалілов та спів-Голова Асоціації «Українська оборонна та безпекова промисловість» Євген Рокицький оголосили про укладення партнерства між професійними об'єднаннями і початок спільної роботи задля зміцнення оборонно-промислового комплексу держави, розвитку приватних підприємств і бізнесу в Україні.

 

Новина по темі: ЛІГА ПІДПИСАЛА ДЕКЛАРАЦІЮ НА ПІДТРИМКУ РЕФОРМУВАННЯ ДЕРЖАВНОГО ОБОРОННОГО ЗАМОВЛЕННЯ

 

Як зазначив Голова правління Ліги оборонних підприємств України Олег Висоцький, відтепер три громадські організації будуть спрямовувати спільні зусилля на ефективне і якісне переозброєння Збройних Сил України, лібералізацію і дерегуляцію ринку озброєнь, залучення національних та іноземних інвестицій в оборонну індустрію країни, а також удосконалення відносин між державою і приватним бізнесом.

 

Керівники громадських об’єднань наголосили, що спільним завданням партнерських організацій є створення рівних, прозорих і конкурентних відносин держави з бізнесом, потужної, процвітаючої оборонної індустрії і сильна, міцна, незалежна Україна.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, Ліга оборонних підприємств поповнилась новим учасником.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues