191015 Spaiteck4ТОВ «НВП Spaitech» вперше під час XVI Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека 2019» презентувало мультикоптер Windhover. 

 

Про це повідомляє Defense Express.


Як зазначив в розмові з кореспондентом спеціалізованого ресурсу Defence-UA.com виконавчий директор ТОВ «НВП Spaitech» Павло Грозов, Windhover може застосовуватися для проведення різних операцій, зокрема, контроль громадського порядку, патрулювання території, контроль в місцях злочинів і серйозних інцидентів, VIP – захист, пошук підозрюваних, транспортних засобів та майна, управління переслідуванням транспортних засобів, коригування вогню артилерії, тощо. Мультикоптер розроблений з урахуванням сучасних тенденцій в сфері забезпечення безпеки громадян. 

 

191015 Spaiteck3

БПЛА Windhover від Spaitech


Максимальна злітна вага БПЛА складає до 10 кг. Радіус дії з онлайн передачею даних - 8 км. Швидкість - до 36 км/год. Тривалість польоту апарату становить 60 хв. При цьому зберігається повний контроль польоту БПЛА при вітрі до 15 м/с.

 


БПЛА Windhover оснащений трьохвісьовою гіростабілізованою оптико-електронною системою з 12 мегапіксельною камерою та тепловізором. Датчики апарату сканують в червоному, зеленому та близькому до інфрачервоного спектрах.


Слід зазначити, що БПЛА вперше експонувався закордоном на міжнародній виставці DSEI 2019 у Лондоні. За словами виконавчого директора ТОВ «НВП Спайтек» Павло Грозов продукт підприємства викликав зацікавленість серед воєнних та поліцейських департаментів деяких країн-учасниць заходу.


Довідково: Науково-виробниче підприємство «Spaitech» є підприємством повного циклу, виробничі потужності якого знаходяться в Одесі. Висока масштабованість виробництва і володіння всіма технологіями дозволяють оперативно відтворювати будь-які розміри виробничих потужностей у будь-якій точці світу і в найкоротші терміни випускати необхідні обсяги продукції.

191015 Spaiteck2

БПЛА Sparrow від Spaitech


Безпілотні літальні комплекси «Spaitech» відомі і добре зарекомендували себе не тільки в Україні, а й за кордоном. Нагадаємо, що вже понад три роки компанія «Spaitech» постачає Збройним Силам України БпЛА «Sparrow». Крім того, в арсеналі продукції підприємства також є безпілотники «Sparrow LE» та «Anser»

191015 Spaiteck

БПЛА Sparrow LE від Spaitech

Читайте також англійською тут: ARMS&SECURITY 2019 EXPO: SPAITECH WINDHOVER MULTIROTOR MAKES ITS DOMESTIC DEBUT

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues