191015 Ukroboronprom 0Під час XVІ Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2019», що проходила у Києві з 8 по 11 жовтня ц.р., оборонні підприємства, що входять до складу ДК «Укроборонпром» вперше публічно представили 6 новітніх зразків озброєння.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.

 

Новина по темі: ДПЦК ПРЕДСТАВИТЬ НА «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2019» ПРОЕКТ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНОГО КАТЕРА «КАЙРА-150»


Флагманом цьогорічної виставки від Концерну є натурний зразок ракетного комплексу «Нептун» у складі трьох одиниць: уніфікована пускова машина, транспортно-заряджальна машина та рухомий командний пункт, який вперше представляє ДП «ДККБ «Луч».

191015 Ukroboronprom 1

 

Крім того, на стенді Держконцерну вперше представлені наступні зразки:


Радіолокаційна станція 90К6Е від КП «Науково-виробничий комплекс «Іскра». Цей мобільний 3D радіолокатор кругового огляду з транзисторним передавачем, призначений для виявлення цілей, що летять на низьких, середніх і великих висотах.

 

191015 Ukroboronprom 6


Інфрачервона головка самонаведення від ДАХК «Артем». Вона призначена для авіаційних ракет типу «повітря-повітря», забезпечує виявлення, захват та автоматичне супроводження тепловипромінюючих повітряних (наземних) цілей вдень і вночі під усіма ракурсами, на фоні земної (водної) поверхні та при активній протидії противника, а також формування команд і сигналів, необхідних для пуску ракети та самонаведення її на ціль.

 

191015 Ukroboronprom 2


Оптико-прицільна станція ОПСН-І від ДП «Ізюмський приладобудівний завод», що розроблена спільно з ДП «ДККБ «Луч». Станція оснащена потужною телевізійною та тепловізійною оптикою, лазерним каналом управління протитанкової ракети та далекоміром, що дозволяє виявляти цілі та наводити на них високоточне озброєння. Може встановлюватись на різні види військової техніки, зокрема на легко броньовану та броньовану техніку, безпілотні літальні апарати, вертольоти та корабельні прицільні комплекси.

 

191015 Ukroboronprom 3


Універсальна керована ракета РК-10 від ДП «ДККБ «Луч» зі змінними бойовими частинами в складі комплексу призначена для ураження нерухомих та рухомих сучасних броньованих цілей, оснащених динамічним захистом, катерів, малогабаритних кораблів та повітряних маломаневровних цілей.

 

191015 Ukroboronprom 4


Також ДП «ДККБ «Луч» вперше презентує тренажерний комплекс індивідуальної підготовки навідників легкого переносного ракетного комплексу «Корсар». Він призначений для теоретичної підготовки, формування і вдосконалення практичних навичок застосування легкого переносного ракетного комплексу «Корсар» в умовах навчального класу.

 

191015 Ukroboronprom 5


Загалом, 36 підприємств-учасників Державного концерну «Укроборонпром» представили на міжнародному форумі 135 експонатів, серед яких 13 натурних зразків крупногабаритної військової техніки.

 

Новина по темі: ПТРК «КОРСАР» ОТРИМАВ УКРАЇНСЬКИЙ ТЕПЛОВІЗІЙНИЙ ПРИЦІЛ (ВІДЕО)

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues