191016 MVS 015 жовтня ц.р., Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков під час зустрічі з міністром транспорту Французької Республіки Жан-Батістом Джеббарі обговорив стан реалізації спільних проєктів, а також можливість взаємовизнання водійських посвідчень.


Як інформує Defense Express, про це повідомляється на офіційному сайті МВС України.


«Україну та Францію зв’язують багато програм і я маю відмітити високу компетенцію наших французьких колег. Приємно зазначити, що один із найбільших діючих проєктів з французькою компанією Airbus - щодо поставки гелікоптерів для авіаційної системи МВС, успішно розвивається», - сказав Арсен Аваков.


Сторони також обговорили співробітництво щодо спільного виробництва патрульних катерів для прикордонників.


«Ми отримали пропозицію від французької компанії Ocea щодо поставок патрульних катерів для Державної прикордонної служби України, і при цьому важливе саме спільне виробництво таких катерів», - сказав Арсен Аваков.


Французька сторона запевнила, що розуміє важливість локалізації виробництва для України:


«Сподіваємося, що вже найближчим часом підпишемо Меморандум про взаєморозуміння у цьому проєкті», - сказав Жан-Батіст Джеббарі.


Новина по темі: ФРН, ФРАНЦІЯ І ІСПАНІЯ ЗАПУСТИЛИ НАЙБІЛЬШИЙ ОБОРОННИЙ ПРОЕКТ В ЄВРОПІ

 

191016 MVS 1


Аваков також наголосив на важливості якнайшвидшого розгляду питання про взаємовизнання водійських посвідчень:


«Ми хотіли б підписати угоду про взаємне визнання водійських посвідчень. Маємо такі угоди з низкою країн ЄС, зокрема з Італією та Іспанією. І в наступному місяці підпишемо з Великобританією, тому вважаю, що така угода з Францією буде актуальна», - сказав міністр внутрішніх справ України.


Своєю чергою, французька сторона відмітила конструктивну атмосферу співробітництва з Україно та запевнила, що зробить усе можливе для ефективної роботи по всіх транспортних програмах.


Як раніше повідомляв Defense Express, цього року Україна та Франція запустять спільне виробництво засобів РЕБ.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues