191016 RNBO 0Фахівці державного й приватного секторів мають спільно розробити потужну систему кіберзахисту України. На цьому наголосив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов, виступаючи на Другому міжнародному форумі «Кібербезпека. Захисти свій бізнес» 16 жовтня ц.р. в Києві.


Як інформує Defense Express, про це повідомляється на офіційному сайті РНБО України.


«Сьогодні кібербезпека є питанням номер один для кожної сучасної країни, - наголосив Данілов. - Наше завдання - в жодному разі не програти питання кібербезпеки України».


За словами Секретаря РНБО, потрібно забезпечити таку систему кіберзахисту, «щоб жоден агресор не мав можливості напасти на нашу країну».


У цьому контексті Олексій Данілов зазначив, що військовослужбовці, які боронять нашу країну на передовій, і фахівці із захисту цифрового й інформаційного простору «виконують одне і те саме завдання».


Данілов також нагадав, що нова владна команда здійснює всеохоплюючу цифровізацію, створено Міністерство цифрової трансформації України, яке, зокрема, відповідатиме за формування та реалізацію державної політики у цій сфері.


Він підкреслив, що цифровізація усіх сфер життєдіяльності країни і питання її кіберзахисту є спільним завданням відповідних державних і приватних структур, аби громадяни України відчували себе захищеними.


Новина по темі: В РНБО ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПО КІБЕРБЕЗПЕЦІ


«Це наша держава, і боронити її треба спільно», - заявив Секретар.


У коментарі журналістам Данілов повідомив, що ближчим часом планується розробити зміни до Стратегії кіберзахисту України, і у цій роботі Раді національної безпеки і оборони України допомагають фахівці як з профільних державних структур, так і представники приватного сектору.


«Час вносить певні корективи, маємо реагувати на виклики. І у разі необхідності Стратегія буде корегуватися залежно від завдань з кіберзахисту», - сказав він.


Торкаючись тематики сьогоднішнього форуму, О. Данілов звернув увагу на важливість усвідомлення бізнес-структурами серйозності кіберзагроз і докладання зусиль до захисту «свого периметру».


«Бізнес має розуміти, що це спільний захист країни», - сказав він.


Як раніше повідомляв Defense Express, Зеленський призначив нового секретаря РНБО України.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues