191017 Nota 002"Нота" - спеціальний комплекс протидії засобам технічної розвідки, включи БПЛА, який розроблений та виготовляється українською компанією "Трител".

 

"Нота" серійно постачається до українського війська та відмінно показала себе, як під час бойових дій, так і при охороні об'єктів у тилу. Окрім придушення дронів комплекс може блокувати роботу мереж мобільного зв'язку та радарів контрбатарейної боротьби. Про це повідомив кореспондент Defense Express.

 

Комплекс здатний здійснювати пеленгацію об'єктів та блокувати їх роботу, як у круговому діапазоні, так і визначеному секторі. Це дозволяє забезпечити надійну охорону важливих об'єктів, наприклад, складів боєприпасів, штабів, електростанцій, мостів, блокпостів тощо.

Водночас компанія "Трител" розробила мобільний варіант "Ноти", що дозволяє комплексу швидко змінювати позицію, виходити з під удару противника та значно розширює можливості комплексу під час бойових дій. Саме мобільний варіант став однією з прем'єр виставки "Зброя та безпека-2019".

 

191017 Nota 001

 

 

"Комплекс "Нота" постійно розвивається, здобуває новий функціонал. Мова йде про нові можливості проведення радіотехнічної розвідки, забезпечення функціювання системи з декількох комплексів, які працюють під єдиним керівництвом та передачею даних у системі онлайн", - розповів Ігор Сенчило, технічний директор "Трител".

 

191017 Nota 004

Ігор Сенчило, технічний директор "Трител"

 

 

Базою для мобільної версії "Нота" було обрано броньований автомобіль "Козак", який також постачається до українського війська завдяки компанії "Практика". Ця машина має потужний захист від мін та вогню стрілецької зброї, може просуватися всіма типами доріг та місцевості. 

 

191017 Nota 003

 

Новини за темою: 

БОРОТЬБА З БПЛА: ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІ

БОРОТЬБА З БПЛА. ОГЛЯД НОВИНОК

БПЛА «WINDHOVER» ВПЕРШЕ ПРЕЗЕНТОВАНО НА ВІТЧИЗНЯНІЙ ОБОРОННІЙ ВИСТАВЦІ

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues