191017 WARRIOR 016 жовтня ц.р., в Миколаєві відповідно до Плану заходів міжнародного співробітництва Міністерства оборони України та Збройних Сил України на 2019 рік розпочалось українсько-британське навчання «Warrior Watcher - 2019».


Як інформує Defense Express, про це повідомляє прес-центр Командування морської піхоти ВМС ЗСУ.


Навчання проходять за участі представників Військово-Морських Сил Збройних Сил України, Повітряних Сил Збройних Сил України та Збройних Сил Великої Британії.


Мета заходу – ознайомлення з теоретичними основами планування та оцінки ризиків захисту аеродромів і критичних об’єктів інфраструктури за стандартами НАТО, підвищення рівня взаємосумісності між підрозділами Збройних Сил України та підрозділами охорони Королівських Військово-Повітряних Сил Великої Британії.

 

191017 WARRIOR 1


Новина по темі: УКРАЇНА І ФРАНЦІЯ БУДЕ СПІЛЬНО ВИРОБЛЯТИ ПАТРУЛЬНІ КАТЕРИ


Українські військові у складі підрозділів морської піхоти, морської авіації та підрозділів Повітряних Сил ЗСУ під керівництвом британських інструкторів перейматимуть досвід провідних країн світу, щодо впровадження стандартів НАТО.


Навчання триватиме протягом дев’яти днів та включатиме теоретичну і практичну частину, під час яких учасників ознайомлять з організацією охорони і оборони аеродромів та проведуть практичні заняття на базі військового аеродрому, що на Миколаївщині.


Важливо відмітити, що українсько-британське навчання «Warrior Watcher» проводиться в вперше, а його формат розроблено з урахуванням сучасних викликів та загроз у безпеці.

 

 

Читайте також англійською тут: DELEGATION OF THE GERMAN MINISTRY OF DEFENSE GOT ACQUAINTED WITH THE PROGRESS OF THE DEFENSE REFORM IN UKRAINE


Як раніше повідомляв Defense Express, ВМС ЗСУ провели тренування типу «PASSEX» спільно з кораблями Cполучених Штатів Америки та Румунії.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues