191017 TECHIMPEX 0ТОВ «Науково-виробнича компанія «Техімпекс» представила модернізований БТР-70ТД під час Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека 2019», яка пройшла 8 – 11 жовтня в Міжнародному виставковому центрі(Київ, Україна).


Про це повідомляє Defense Express.


Основною перевагою модернізованого БТР-70ТД, за словами представника «Техімпексу» - це заміна силової установки з карбюраторної на дизельну. У даному варіанті модернізації інтегровані 8-ступінчата коробка передач та німецький двигун «Deutz» потужністю 320 к.с., тоді як потужність БТР-70 складала 240 к.с. Також, був збільшений обертаючий момент в майже 2 рази, з 568 Нм до 1050 Нм.

 

191017 TECHIMPEX 1

Німецький двигун «Deutz» потужністю 320 к.с., що використаний в модернізованому БТР-70ТД


Новина по темі: НВК «ТЕХІМПЕКС» ПОСТАВИТЬ ДПСУ РАДІОЛОКАЦІЙНІ КОМПЛЕКСИ ВИСВІТЛЕННЯ НАДВОДНОЇ ОБСТАНОВКИ (ВІДЕО)


З огляду на сучасні умови компанія «Техімпекс» збільшила запас ходу до 1000-1100 км. Це було досягнуто завдяки зменшення розходу пального та збільшення ємкості паливного баку до 320 літрів.


На запитання журналіста, щодо існування технічного завдання з боку Міністерства оборони або Генерального Штабу, представник компанії зазначив, що 10 жовтня обговорювалось питання технічного завдання з начальником Генерального Штабу Русланом Хомчаком, який відвідав виставку «Зброя і безпека 2019».


«Відповідно до вимог технічного завдання будуть внесені корективи і після цього відбудуться визначальні відомчі випробування», - додав представник.


Він також наголосив, що за рік приблизно можна модернізувати 18-20 машин, але ця цифра може бути збільшена в залежності від замовлення.

 

191017 TECHIMPEX 2


Як раніше повідомляв Defense Express, військові аташе відвідали ТОВ «НВК Техімпекс».

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues