191018 MIL 018 жовтня ц.р., під час «Години запитань до Уряду» Міністр оборони України Андрій Загороднюк  розповів про умови розведення сил і засобів в районах населених пунктів Золоте та Петрівське. Він наголосив, що передумовою для початку розведення має бути підтвердження СММ ОБСЄ про відсутність порушень режиму припинення вогню протягом 7 діб.


Як інформує Defense Express, про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства оборони України.


«За результатами засідання Тристоронньої контактної групи 1 жовтня 2019 року у Мінську було досягнуто домовленості щодо виконання заходів з відновлення розведення сил і засобів на ділянках в районах населених пунктів Золоте та Петрівське. Розведення сил і засобів має здійснюватися при проведенні моніторингу Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ, а також під контролем Спільного центру контролю та координації, синхронно і дзеркально з обох сторін та повинно бути завершено протягом трьох діб. Передумовою початку розведення сил і засобів від лінії розмежування має бути підтвердження (верифікація) СММ ОБСЄ відсутності порушень режиму припинення вогню на вказаних ділянках тривалістю не менше семи діб, — наголосив Андрій Загороднюк.


Він наголосив, що важливим у передумові є відсутність обстрілів саме із стрілецької зброї.


Також, міністр розповів щодо підготовки позицій на які будуть відведені українські війська: «Підрозділам, які розгорнуті в межах ділянок розведення, визначені завдання щодо організованого та поетапного зайняття рубежів і позицій поза межами ділянок розведення. Відновлення фортифікаційних споруд здійснюється інженерними підрозділами. Чому відновлення? Тому що ми вже були на цих позиціях у 2016 році. Вони були підготовлені у 2016 році — зараз закінчується їх відновлення».


Новина по темі: ЗЕЛЕНСЬКИЙ ОБГОВОРИВ БЕЗПЕКОВУ СИТУАЦІЮ У ЗОНІ РОЗВЕДЕННЯ ВІЙСЬК З ПРЕДСТАВНИКАМИ СИЛОВИХ ВІДОМСТВ І ВІЙСЬКОВИМ КЕРІВНИЦТВОМ


Загороднюк звернув увагу на те, що Головним управління оперативного забезпечення Збройних Сил України організована доставка та видача матеріальних засобів з польових складів для забезпечення будівництва (відновлення) фортифікаційних споруд в районах відведення військ.


«Ми говоримо зараз тільки про дві ділянки. Відведення буде проводитись поетапно, на заздалегідь підготовлені позиції, з підготовленою системою траншей та ходів сполучення, обладнаними укриттями для особового складу, місцями для його проживання, а також створеними належними умови для виконання бойових завдань. Я персонально був на цих двох ділянках і мав можливість пересвідчитися у підготовці позицій», — заявив Загороднюк.


Нагадаємо, Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що президент України Володимир Зеленський планує розвести війська вздовж усієї лінії розмежування після розведення у трьох перших районах - у Станиці Луганській, Золотому і Петрівському.


При цьому, варто зазначити, що опублікований звіт СММ ОБСЄ на початку липня ц. р. продемонстрував, що розведення сил і засобів на ділянці в районі Станиці Луганської було завершено.


Як раніше повідомляв Defense Express, досягнуто домовленостей щодо розведення сил у трьох точках на Донбасі.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues