191018 BREMCH 0Українська приватна компанія ТОВ «Науково-виробнича компанія «ТЕХІМПЕКС», учасник «Ліги оборонних підприємств», за власні кошти спільно з Конструкторсько-технологічним центром МО України розробила необхідну технічну документацію та освоїла капітальний ремонт броньованих ремонтно-евакуаційних машин БРЕМ-Ч.

 

 


Нещодавно на ремонтно-виробничих потужностях підприємства відбулась передача партії готових машин представникам ЗС України, повідомляє Defense Express.


ТОВ «НВК «ТЕХІМПЕКС» наразі здатне в короткий термін відновити парк БРЕМ-Ч, які стоять на озброєнні ремонтних підрозділів механізованих частин Сухопутних військ ЗС України та вже робить це на виконання Державного оборонного замовлення. 

 

Новина по темі: ТОВ «НВК «ТЕХІМПЕКС» ПРЕДСТАВИЛА МОДЕРНІЗОВАНИЙ БТР-70ТД НА ВИСТАВЦІ «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА 2019»

 

Варто додати, що БРЕМ-Ч ЗСУ з 1991 року не проходили визначений виробником середній або капітальний ремонт.

 

Публікація по темі: ВАРАН ЗІ СПИСОМ ПІД ЗАХИСТОМ ЯНГОЛА


Освоєння капітального ремонту БРЕМ-Ч компанією ТОВ «НВК «ТЕХІМПЕКС» є прикладом успішної галузевої кооперації та приватно-державного партнерства. Зокрема, в ході освоєння капітального ремонту компанія залучила до виконання замовлення десятки українських постачальників різних форм власності. Також в ході освоєння ремонту БРЕМ-Ч було проведено заходи з імпортозаміщення, тому що вузли, агрегати та запасні частини для цієї машини виготовлялись у колишній Чехословаччині.

 

191018 BREMCH 2

Представники делегації Київської асоціації військових аташе (КАВА) під час огляду відновленої БРЕМ-Ч на підприємстві ТОВ «НВК «ТЕХІМПЕКС» у вересні 2019 року


Завдяки зусиллям, докладеним фахівцями ТОВ «НВК «ТЕХІМПЕКС» з організації кооперації та замісного виробництва, на цей час капітальний ремонт БРЕМ-Ч в Україні здійснюється без використання імпортованих запасних частин. На ремонтно-виробничих потужностях підприємства триває приймання та передача готових машин представникам ЗС України.

 

Новина по темі: ВІЙСЬКОВІ АТАШЕ ВІДВІДАЛИ ТОВ «НВК ТЕХІМПЕКС»


Для своєчасного забезпечення ЗС України якісним та справним озброєнням та військовою технікою керівництву держави потрібно переглянути ставлення до приватного оборонного бізнесу. Зокрема, слід передбачити фінансування з боку держави НДКР та розгортання виробничих потужностей незалежно від форм власності оборонних підприємств, якщо це робиться в рамках виконання ДОЗ, або відповідні компенсації, якщо підприємство вклало власні оборотні кошти.

 

Новина по темі: НВК «ТЕХІМПЕКС» ПОСТАВИТЬ ДПСУ РАДІОЛОКАЦІЙНІ КОМПЛЕКСИ ВИСВІТЛЕННЯ НАДВОДНОЇ ОБСТАНОВКИ (ВІДЕО) 

 

 

Це дозволить значно прискорити зростання потенціалу ОПК України й здешевити вартість кінцевого продукту. Від цього виграють як ЗС України, так і обороноздатність держави в цілому.

 

191018 BREMCH 1


Довідка:


Броньована ремонтно-евакуаційна машина БРЕМ-Ч на базі бойової машини БМП-1 VPV (vyproštovací pásové vozidlo) призначена для евакуації пошкоджених БМП із зони бойових дій, технічного обслуговування і ремонту бойових машин в польових умовах.

 

БРЕМ-Ч була розроблена в 1976-1983 роках і вироблялась у Чехословаччині.


Станом на 2019 рік серійне виробництво машин припинено.


Екіпаж БРЕМ-Ч складається з трьох осіб, в десантному відсіку знаходиться машинне відділення з набором спеціального інструменту та обладнання.


Машина обладнана тяговою лебідкою із зусиллям 12,5 тс. Буксирне приладдя дозволяє брати на буксир техніку вагою до 15 т. Вантажопідйомність гідравлічного крана - 2,5 т. Виносне електрозварювальне обладнання працює від генератора ВГ-700 двигуна УТД-20 базової машини.


Озброєння – 7,62 мм кулемет ПКТ із б/к 2000 патронів.

 

Новина по темі: НВК «ТЕХІМПЕКС» ПРЕДСТАВИЛА БТР «ВАРАН» З БОЙОВИМ МОДУЛЕМ «СПИС»

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues