191018 BMP 0Приватне «Конструкторське виробниче підприємство «Українська бронетехніка», в рамках Міжнародної виставки «Зброя та Безпека-2019» , представило проект вітчизняної БМП.

 

 


Про це повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: ПАРТІЯ СБА «ВАРТА» НАДІЙШЛА НА ОЗБРОЄННЯ АРТИЛЕРІЙСЬКОГО ПІДРОЗДІЛУ ЗСУ


Згідно з наданою підприємством інформацією, нова українська БМП буде створена на класичній гусеничній платформі з шістьма катками, матиме переднє розташування двигуна та здатність долати водні перешкоди вплав.

 

Новина по темі: ШВИДКА, БРОНЬОВАНА, НАДІЙНА ТА ОЗБРОЄНА СУЧАСНИМ ПТРК – СБА «НОВАТОР» ВІД КОМПАНІЇ «УКРАЇНСЬКА БРОНЕТЕХНІКА» (ВІДЕО)


Бойова машина піхоти може бути обладнана або двигуном Scania DC13 095A потужністю 734 к.с., або САТ 9.3 потужністю 608 к.с., що буде працювати в тандемі з трансмісією Allison 3040MX.

 

191018 BMP 2


Планується, що нова розробка від «Української бронетехніки» буде озброєна одним зі стандартних вітчизняних бойових модулів (30-мм гармата, автоматичний гранатомет, кулемет калібру 7,62 мм, ПТРК «Бар'єр» та система постановки димової завіси) з сучасними стабілізатором озброєння та системою керування вогнем. Крім того, бойова машина буде обладнана панорамним приладом командира, телевізійною системою кругового огляду та оптичними й нічними приладами спостереження для командира, водія та десанту.

 

Новина по темі: ВИРОБНИК БРОНЕМАШИНИ «ВАРТА» ЗБИРАЄ ВІДГУКИ В ООС ДЛЯ ВДОСКОНАЛЕННЯ МАШИНИ (ВІДЕО)


Також БМП буде мати протипожежний та радіохімічний захист, системи автономного опалення й кондиціонер, а також сучасну навігаційну апаратуру.

 

Загальні ТТХ:

 

Довжина

7250 мм

Ширина

3510 мм

Висота по башті

2905 – 3300 мм (залежно від БМ)

Повна маса БМП із встановленим базовим захистом

не більше 21 т. + 3%

Повна маса БМП із встановленим додатковим захистом

не більше 25 т. + 3%

Екіпаж (десант)

3+8 чоловік

Максимальна швидкість руху

-          по шосе

-          на плаву

-          на передачі заднього ходу

60 км/год

10 км/год

40 км/год

Запас ходу по шосе

600 км

 

191018 BMP 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues