191021 NSDC 0Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов провів зустріч з Міністром оборони Естонської Республіки Юрі Луйком. Сторони обговорили актуальні питання двостороннього безпекового співробітництва та перспективи його подальшого розширення.


Як інформує Defense Express, про це повідомляється на офіційному сайті РНБО України.


Секретар РНБО високо оцінив допомогу з боку Естонії у реаліях гібридної війни, що веде її проти України Російська Федерація.


Міністр оброни Естонії Юрі Луйк наголосив, що його країна «надає підтримку Україні у будь-якій можливій формі» у ряді сфер, серед яких визначальне місце посідають, питання військової медицини, реабілітації українських солдатів, що воюють на Сході України, та питання кібербезпеки.


«У світі виникла нова потужна зброя - кіберзброя, і для нас важливе поглиблення двосторонньої співпраці у сфері кіберзахисту», - сказав Секретар РНБО України.


Новина по темі: В РНБО ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПО КІБЕРБЕЗПЕЦІ


У цьому контексті Міністр оборони Естонської Республіки поділився досвідом функціонування в його країні Ліги кіберзахисту Естонії (The Estonian Defence League's Cyber Unit), до складу якої входять провідні фахівці в ІТ-сфері, і заявив про готовність до поглиблення такої співпраці.


Особливу увагу співрозмовники приділили питанням російської агресії на Сході України та активізації Мінського процесу. Данілов підкреслив, що українська влада приділяє пріоритетну увагу вирішенню гуманітарних питань на Донбасі.


Своєю чергою, Луйк запевнив у незмінності підтримки Україні на її шляху до відновлення територіальної цілісності, наголосив на важливості збереження санкційного тиску на державу-агресора, і висловив готовність розширювати всебічне співробітництво між нашими державами.


Нагадаємо, 16 жовтня ц.р., в Києві пройшов Другий міжнародний форум «Захисти свій бізнес», де Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов наголосив, що фахівці державного й приватного секторів мають спільно розробити потужну систему кіберзахисту України.


Як раніше повідомляв Defense Express, Зеленський призначив нового Секретаря РНБО України.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues