191021 Taifun 0Державне конструкторське бюро «Південне» розробило 122-мм реактивний снаряд «Тайфун-1» зі збільшеною дальністю стрільби до 40 км, що може використовуватися в реактивних системах залпового вогню БМ-21 «Град» та їх модифікаціях.

 

 


Новинка була представлена під час Міжнародної виставки «Зброя та Безпека-2019», що проходила у Києві з 8 по 11 жовтня ц.р., повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: КБ «ПІВДЕННЕ» ПОКАЗАЛО ПРОЕКТ ВЛАСНОГО КОМПЛЕКСУ ЗРК (ВІДЕО)


Продемонстрований на стенді КБ «Південне» зразок українського реактивного снаряда «Тайфун-1» 9М221Ф має аналогічну звичайному РС часів СРСР (9М22) осколково-фугасну бойову частину масою 18,4 кг, проте вдвічі більшу дальність (40 км замість 20 – прим ДЕ).

 

191021 Taifun 2


Варто відзначити, що раніше в Україні не виготовлялися реактивні снаряди навіть старого зразка. Розробка та опанування виробництва РС лінійки «Тайфун» разом з їх використанням на модернізованих вітчизняних системах РСЗВ (наприклад «Верба» або «Берест») дозволить нашій країні позбутися відставання в такому озброєнні від Росії (з 2013 року на озброєнні ВС РФ стоять РСЗВ «Торнадо-Г» з дальністю 40 км – прим. ДЕ).

 

191021 Taifun 1


Крім того, КБ «Південне» працює й над більш потужними снарядами для РСЗВ більших калібрів.

 

Новина по темі: ДЛЯ НОВОГО УКРАЇНСЬКОГО ОТРК «ГРІМ-2» ВЖЕ ЗІБРАНО 12 РАКЕТНИХ ДВИГУНІВ (ВІДЕО)


«Існують три модифікації – «Тайфун-1», «Тайфун-2» та «Тайфун-3». Так от, «Тайфун-1» - це модернізація РСЗВ «Град», «Тайфун-2» - РСЗВ «Ураган», а «Тайфун-3» - схожий на проект «Вільха», який реалізує київське КБ «Луч». «Тайфун-1» здатний вражати цілі на 20 км далі, ніж «Град». Тобто, це збільшення дальності дії РСЗВ», - відзначив директор інформаційно-консалтингової компанії «Defense Express» Сергій Згурець, коментуючи цю презентацію виданню «Апостроф».

 

Новина по темі: КБ «ПІВДЕННЕ» ПОКАЗАЛО НА «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2019» КОНЦЕПТ НАДЗВУКОВОЇ АВІАЦІЙНОЇ КЕРОВАНОЇ РАКЕТИ «БЛИСКАВКА» (ФОТО ТА ВІДЕО)

 

«Всі ці проекти КБ «Південне» пропонує українській армії», - додав він.

 

191021 Taifun 3

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues