191021 RODA 0На Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека - 2019», що минулого тижня пройшла у Міжнародному виставковому центрі в Києві, компанія «Roda Computers» представила додатковий джойстик-модуль для планшету DS13. Він значно спрощує виконання завдань з керування БПЛА, дистанційно керованими транспортними засобами та автоматизованими бойовими модулями, тощо.


Про це повідомляє Defense Express.


«Додатковий джойстик-модуль для планшету DS13 значно полегшує роботу під час дистанційного керування різноманітними пристроями. Він має такий же рівень захисту, як і планшет DS13 – IP65», - заявив директор ТОВ «Roda Computers» Роман Нечет.

 

191021 RODA 3

Додатковий джойстик-модуль для планшету DS13


Публікація по темі: «УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА»: ТОВ «РОДА-КОМП'ЮТЕР» (ВІДЕО)


Він додав, що наразі додатковий джойстик-модуль для планшету DS13 буде проходити ряд тестувань з компанією, яка виготовляє БПЛА, але назву якої він вирішив не розкривати.


Також директор компанії звернув увагу на компактний 7-дюймовий планшет Roda Panther DE13 на Windows платформі. Два роз’єми швейцарської компанії «Fischer Connectors», які використані в планшеті можуть підключати до 4 різних приладів, що є функціональним рішенням, адже додаткові роз’єми могли б займати більше місця на самому планшеті.

 

191021 RODA 4

Компактний 7-дюймовий планшет Roda Panther DE13


Він наголосив, що роз’єми «Fischer Connectors» розроблені відповідно до стандартів НАТО та використовуються при виробництві різноманітних засобів для потреб армій країн-членів Альянсу.


Як раніше повідомляв Defense Express, на Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та Безпека - 2019» було також вперше презентовано мультикоптер Windhover, що оснащений трьохвісьовою гіростабілізованою оптико-електронною системою з 12 мегапіксельною камерою та тепловізором.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues