191021 Poloz 0Зброярі з приватної компанії Armorum Solutions розробили прототип одноразового розвідувального мініатюрного безпілотного літального апарата (БПЛА) «Полоз» у вигляді боєприпасів для підствольного гранатомета ГП-25.

 

 

 

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на АрміяInform.

 

Новина по темі: ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА 2019: РОЗРОБКИ ВІД ARMORUM SOLUTIONS


Відзначається, що для застосування БПЛА «Полоз» потрібно вставити спеціальний контейнер у підствольний гранатомет ГП-25 та здійснити постріл у напрямку цілі розвідки. Опинившись над ціллю, балістичний модуль спускається на парашуті й виконує зйомку бортовою камерою. Отриманий відеосигнал передається до наземної станції (планшета) в режимі реального часу. Програмне забезпечення станції дозволяє багаторазово переглядати отримане відео і розбивати на окремі кадри.

 

191021 Poloz 1


Очевидні переваги «Полозу» – невисока ціна виробу, можливість масового застосування та виконання негайної повітряної розвідки в разі потреби. Для використання безпілотника не потрібно спеціально готувати персонал та використовувати спеціальне обладнання для запуску.


Технічні характеристики БПЛА «ПОЛОЗ»:

 

191021 Poloz 4

 

Наразі компанія продовжує розвивати проєкт – у перспективі БПЛА «Полоз-2» зі значно більш розширеними бойовими можливостями. Зокрема:


- оснащення БПЛА теплові зором, створення плануючого БПЛА,
- Вивчення можливості застосування БПЛА «Полоз», як БПЛА‐камікадзе. –
- Розробка можливостей пуску БПЛА «Полоз» з індивідуального контейнеру, інших типів озброєння (наприклад мінометів),
- Скидання з БПЛА для детальної розвідки цілей прикритих потужною ППО.

 

191021 Poloz 3


Варто додати, що численні проекти Armorum Solutions можна було побачити під час Міжнародної виставки «Зброя та Безпека-2019», що проходила у Києві з 8 по 11 жовтня ц.р.

 

Новина по темі: ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2018: ЗАСОБИ ВОГНЕВОЇ ПІДТРИМКИ ТА КОМПЛЕКС РАДІОРОЗВІДКИ ВІД «ARMORUM SOLITIONS»

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues