191021 Kolchuga 0Приватна компанія НВК «Спеціальне конструкторське бюро «Таргет» на виставці «Зброя та Безпека-2019» представило автоматизовану станцію радіотехнічної розвідки «Кольчуга» РДФ 360.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на «Оборонно-промисловий кур’єр».


Як розповів заступник директора підприємства НВК СКБ «Таргет» Віталій Яковлев, СРР «Кольчуга» РДФ 360 це абсолютно нова станція, розроблена за участю розробників старої «Кольчуги», після того, як держава не змогла відновити їх виробництво на державному НВК «Іскра».

 

Новина по темі: ЗА 5 РОКІВ «УКРСПЕЦТЕХНІКА» ПОСТАВИЛА НА ПОТРЕБИ ЗСУ 50 РЛС «МАЛАХІТ»


«Попередній комплекс складався з 8 машин, по дві на кожну станцію, тепер, завдяки новим технологіям і новим рішенням нам вдалося об'єднати всю апаратуру в одну машину. Ми збільшили дальність, вибірковість, чутливість. Також були покращені можливості прийому та ідентифікації. Ця «Кольчуга» за характеристиками на порядок вища за ту, яка вироблялася у Донецьку на «Топазі», - відзначив Віталій Яковлев.

 

Новина по темі: РЛС "ЗБРУЧ" ВІД ЗАВОДУ "АРСЕНАЛ": ПОПЕРЕДЖЕННЯ УДАРУ З КОСМОСУ


За його словами, такого результату вдалося досягти завдяки досвіду та ідеям залучених до розробки фахівців, які були на «Топазі». Крім того, з часів створення старої «Кольчуги» значно покращилися окремі компоненти та елементарна база. При цьому вартість комплексу зосталася на попередньому рівні.

 

191021 Kolchuga 1


«Ми можемо виявляти морські та наземні цілі на відстані до 700 км… Новий комплекс «Кольчуги» у плані ціни не піднявся, тому що ми з 2-х машин зробили одну, а з безлічі антен, які там були, скомпонували дві. У нас велике дзеркало – це по наземним і по морським цілям. Все запатентовано. Це наші й міжнародні патенти. Є висновок, і ми маємо право на міжнародний патент за цими висновками. Так що вартість «Кольчуги» не збільшилася – головним чином тому, що зменшилася кількість обладнання», - розповів заступник директора НВК СКБ «Таргет».

 

Новина по темі: ПЕРША СЕРІЙНА СТАНЦІЯ РЕБ Р-330КВ1М УСПІШНО ПРОЙШЛА ВИПРОБУВАННЯ (ВІДЕО)


Заступник директора переконаний, що подібний комплекс міг би знатно посилити Збройні сили та потрібен Україні.

 

Новина по темі: «АЕРОТЕХНІКА-МЛТ» ПРЕДСТАВИЛА ЛІНІЙКУ СВОЇХ НОВИХ РЛС НА ШАСІ «КРАЗ» (ВІДЕО)


«Кольчуга» цікава військам, тому що – це прийняття рішень, супровід повітряних цілей, контроль загрози потенційного противника. Якщо ми уздовж кордону на відстані 100-200 км встановили б комплекси, то б бачили, що відбувається на території навколишніх країн, у тому числі й агресора. Могли б спостерігати та контролювати обстановку. Різні рухомі об'єкти можна інфікувати за швидкістю і властивим характеристикам. Ми могли б отримати уявлення про ситуацію у противника. Могли б знати, чи готується агресія проти нас», - наголосив він.

 

191021 Kolchuga 2


Однак, попри такі успіхи й потребу у цих системах, підприємство не в змозі продемонструвати «повністю зібраний комплекс», через відсутність державної підтримки. «Таргет» не має достатніх виробничих потужностей та фінансування й на ньому працює лише 50 фахівців, через що багато робіт виконують суміжні підприємства.

 

Новина по темі: УКРАЇНА ГОТУЄТЬСЯ ЗАПУСТИТИ У ВИРОБНИЦТВО КОНТРБАТАРЕЙНІ РАДАРИ «ЗООПАРК-3» (ФОТО, ВІДЕО)


«Якщо не буде підтримки від держави, то нам буде дуже важко працювати в Україні. Ми б, звичайно ж, хотіли все зробити тут, але необхідна хоча б якась підтримка держави. У нас є зараз контракт на ремонту старої вже поставленої «Кольчуги», але це ремонт, не виробництво. Для виробництва у нас готові окремі елементи, ми готові їх виробляти. Все впирається у фінансування», - зазначив Віталій Яковлев.

 

Новина по темі: ПІДРОЗДІЛИ ППО ВПЕРШЕ ЗАСТОСУЮТЬ АСУ «ОРЕАНДА» ПІД ЧАС ТАКТИЧНИХ НАВЧАНЬ З БОЙОВОЮ СТРІЛЬБОЮ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues