191022 AI 0Фахівці вітчизняної оборонки провели глибоку модернізацію та вдосконалення радянської радіолокаційної системи посадки РСП-6М2. В листопаді розпочнуться визначальні відомчі випробування техніки.


Як інформує Defense Express, про це пише «Армія Інформ».


Повідомляється, що основні вимоги до модернізованого обладнання – це повна незалежність від російських комплектуючих, побудова за новітніми технологіями, максимальна адаптація до вимог українського війська та в подальшому до стандартів Альянсу.


«Радіолокаційні системи посадки були прийняті на озброєння ще на початку 2000-х, – коментує представник штабу Командування ПС ЗС України полковник Петро Кадура. – Значна частина апаратури та обладнання РСП-6М2, яка перебуває на озброєнні Повітряних Сил вичерпала свої ресурси і є досить застарілою. Та і час диктує нові вимоги. Ми знайшли компанію, яка готова зробити прототип, відповідно до нашого технічного завдання. Наші головні вимоги – це якість та надійність. Крім того, модернізована РСП повинна мати достатній ресурс до ремонту та технічного обслуговування.


В повідомленні не зазначається, яка саме компанія робила прототип.


Новина по темі: В УКРАЇНІ РОЗРОБИЛИ НОВИЙ БЕЗПІЛОТНИК ВЕРТИКАЛЬНОГО ЗЛЬОТУ ТА ПОСАДКИ VTOL (ВІДЕО)


Система посадки призначена для регулювання руху літаків та вертольотів на дальніх та ближніх підходах до аеродрому посадки, а також для послідовного виведення літаків на злітно-посадкову смугу і контролю за їхнім зниженням до висоти прийняття рішення в складних метеоумовах. Від радіолокаційної системи посадки безпосередньо залежить безпека польотів.


Нагадаємо, що у липні 2019 року сучасну радіолокаційну систему посадки розгорнули й ввели в експлуатацію на Луцькому військовому аеродромі. Усе обладнання виключно українського виробництва.


Система працює за стандартами ІКАО, підтримує частоти, визначені міжнародною організацією цивільної авіації. Це дає змогу отримувати інформацію про будь-який літальний апарат, який перебуває в районі аеродрому, висоту його польоту, залишок палива, бортовий номер тощо.


Як раніше повідомляв Defense Express, ДП «Завод «Арсенал» вперше публічно продемонструвало станцію моніторингу космічного простору власної розробки, яка була створена на замовлення Державного космічного агентства України. Демонстрація станції, яка отримала назву «Збруч», пройшла у рамках міжнародної виставки «Зброя та Безпека-2019».

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues