191022 Korvet 0Відновлення будування головного корвета серії 58250 «Володимир Великий» потребує спільного корегування з Міністерством оборони України, зокрема пошуку нових співвиконавців, що забере мінімум півроку.

 

 


Про це команді телепроєкту «Техніка війни» повідомив головний конструктор ДП «Дослідно-проєктний центр кораблебудування» один з головних творців проекту Сергій Кривко, повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: МАЙНО ЗАВОДУ ДЕ БУДУЮТЬ КОРВЕТ ВИСТАВЛЕНО НА ПРОДАЖ ЗА РІШЕННЯМ СУДУ


За його словами, багаторічна відсутність достатнього держфінансування зробила неможливим виконання своїх часток замовлення окремими вітчизняними підприємствами. Деякі заводи зникли, а інші зостались на окупованих РФ українських територіях.

 


«Відсутність фінансування, протягом останніх 6-7 років, призвело до колапсу деяких внутрішньоукраїнських співвиконавців. Вони вже не в змозі повторити ті ідеї, які замислювалися у 2009 році. Багато підприємств взагалі навіть зникли. Адже деякі наші контрагенти були в Криму, в Донецьку. Їх просто немає. І цю тематику сьогодні не всякий береться підняти. Для нас це проблема», - відзначив Сергій Кривко.

 

191022 Korvet 2


Так, в окупованому Росією Криму залишився сімферопольський АТ «Завод Фіолент», що займався комплексною корабельною системою управління технічними засобами й підтримкою живучості корабля.

 

Новина по темі: ВІДНОВЛЕННЯ ВИРОБНИЦТВА КОРВЕТІВ ДАСТЬ РОБОТУ БЛИЗЬКО 10 ТИСЯЧАМ ПРАЦІВНИКІВ УКРАЇНСЬКОГО ОПК


Своєю чергою, ДП «Науково-дослідний інститут комплексної автоматизації» (входив до складу ДК «Укроборонпром») знаходиться в окупованому Донецьку. Воно мало робити для корвета комплекс радіоелектронної боротьби, систему аварійного пожежогасіння та систему розмагнічування.

 

191022 Korvet 3

 

«Це дорогі вироби й технічно складні… На сьогодні ми шукаємо виконавців на ці роботи й поки ніхто не береться повністю закрити цю діру», - наголосив головний конструктор ДП «ДПЦК».

 

Новина по темі: ІНОЗЕМНИЙ ПАРТНЕР ХОЧЕ ЗАКУПИТИ ЗНАЧНУ КІЛЬКІСТЬ УКРАЇНСЬКИХ КОРВЕТІВ - ЕКСПЕРТ


Нагадаємо, що за дорученням Президента України Володимира Зеленського буде поновлено Державну цільову оборонну програму будівництва вітчизняних кораблів на тему «Корвет». Також раніше повідомлялось про ймовірне перенесення будівництва з приватного Чорноморського суднобудівного заводу (ЧСЗ) на ДП «Миколаївський суднобудівний завод», що входить до Концерну «Укроборонпром».

 

191022 Korvet 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues