191023 Bayraktar 0На військовому аеродромі бригади тактичної авіації імені Петра Франка, завершились функціональні льотні випробування безпілотних авіаційних комплексів Bayraktar ТВ2, які тривали протягом двох днів.

 

 

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на дані оприлюднені Сергієм Жмурко на своїй сторінці в Facebook.

 

Новина по темі: ПІСЛЯ ФІНАЛЬНИХ ВИПРОБУВАНЬ БЕЗПІЛОТНІ АВІАЦІЙНІ КОМПЛЕКСИ «BAYRAKTAR» СТАНУТЬ НА ОЗБРОЄННЯ ПОВІТРЯНИХ СИЛ

 

Bayraktar ТВ2 – оперативно – тактичний, багатоцільовий літальний комплекс має потужну оптико-електрону систему, здатний виявляти й відстежувати цілі на десятки кілометрів в тилу ворога і передавати координати виявлених цілей на командний пункт.

 


Відповідно до затвердженої програми випробувань, під час польотів поетапно перевірялись бойові можливості літальних апаратів, основні етапи режиму польоту та встановлення підвісу, зліт зі злітно-посадкової смуги, набір максимальної висоти, орбітальний політ на цій висоті та посадка на місце зльоту.

 

Новина по темі: УКРАЇНСЬКІ ОПЕРАТОРИ ТАКТИЧНИХ БПЛА BAYRAKTAR TB2 ЗАВЕРШИЛИ ПІДГОТОВКУ

 

 

Окрім того перевірялась і працездатність наземної станції управління, основна та аварійна системи живлення. Були змодельовані та відпрацьовувались різного роду не стандартні ситуації – від зміни курсу посадки при посиленні зустрічного вітру, до переходу на роботу від резервних систем енергоживлення. Зі всіма ввідними і персонал і техніка справились на «відмінно».

 

191023 Bayraktar 3

Фото: Сергій Жмурко

 

«Безпілотні літальні комплекси значно посилять наші бойові спроможності щодо ведення розвідки, надання цілевказівок артилерійським підрозділам та виконання спеціальних завдань з допомогою високоточних засобів ураження», - відзначив начальник управління безпілотної авіації штабу Командування Повітряних Сил Збройних Сил України полковник Тарас Потягач.

 

Новина по темі: З ВІДХИЛЕННЯМ МЕНШЕ МЕТРА: ВИСОКОТОЧНІ АВІАБОМБИ MAM-L ДЛЯ УДАРНИХ ДРОНІВ BAYRAKTAR TB2 (ВІДЕО)


На початковому етапі експлуатації комплексів, виконуючи гарантійні зобов'язання, турецькі фахівці - представники фірми виробника Baykar Makina будуть надавати допомогу українським військовим під час здійснення польотів та обслуговуванню БПЛА.

 

191023 Bayraktar 2

Представники фірми виробника Baykar Makina під час функціональних льотних випробувань в Україні / Фото: Сергій Жмурко


Після випробувальних польотів розпочнеться активна фаза бойового злагодження екіпажів та ланок підрозділу до виконання завдань за призначенням.

 

191023 Bayraktar 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues