191028 SOF 0У 2020 році підрозділ українських Сил спеціальних операцій заступить на бойове чергування у складі Сил реагування НАТО (NATO Response Force, скорочено NRF – ред.).


Як інформує Defense Express, про це в інтерв’ю «Радіо Свобода» заявив офіцер ССО Збройних сил України.


«Тим часом до акредитації та сертифікації за стандартами SOF НАТО готується ще один підрозділ Сил спецоперацій», - йдеться в інтерв’ю.


Публікація по темі: СЕРГІЙ КРИВОНОС ПРО ССО, ВІЙНУ ТА ПЕРЕВАГИ УКРАЇНИ (ВІДЕО)


Також нещодавно українських офіцерів ССО залучали до оцінювання підрозділу хорватських спецпризначенців за вимогами NRF.


Офіцер зі складу оцінювачів розповів, що: «Хорватія є членом НАТО, коаліцією вони забезпечені повністю – починаючи від транспортних засобів і гаджетів до в цілому бази за стандартами НАТО. Начебто все у наявності, утім хорватський підрозділ до NRF не проходить. Поки що не готові».


«Зі свого боку, ми підказали їм помилки. Сподіваємось, у колег все вийде», – додав він.


Зазначимо, що у червні 2019 року, підрозділ українських ССО пройшов сертифікацію як підрозділ SOF і отримав право залучатися в Сили швидкого реагування НАТО.


Нагадаємо, 16 вересня, начальник Генерального штабу Руслан Хомчак зустрівся з командувачем Сил Спеціальних операцій Збройних Сил США генералом Річардом Кларком, де останній заявив про продовження підтримки процесу розбудови ССО Збройних сил України.


Як раніше повідомляв Defense Express, в липні ц.р., у межах навчання «Flaming Sword 2019» підрозділи ССО вперше пройшли сертифікацію ССО НАТО та були визнані боєготовими для участі в операціях СРН НАТО у 2020 році.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues