191029 An178 0МВС Перу наділило повноваженнями на підписання контракту щодо придбання українського транспортного літака Ан-178 свого секретаря – генерала Фреді Зелайа Еррера (Fredy Zelaya Herrera).

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на Infodefensa.com.

 

Новина по темі: ТУРЕЧЧИНА ВИСОКО ОЦІНЮЄ СПІВРОБІТНИЦТВО З УКРАЇНОЮ У СФЕРІ АВІАЦІЇ ТА ЗАЦІКАВИЛАСЬ АН-178 (ФОТО)


Нагадаємо, що контракт щодо закупівлі Ан-178 був підписаний в рамках міжурядової угоди між керівництвом України та Перу.

 

Новина по темі: КРИВОНОС: В АН-178 ВЖЕ ЗАЦІКАВЛЕНІ БІЛЬШ ЯК 10 КРАЇН


Згідно з повідомленням, делегування повноважень секретаря МВС щодо підписання контракту набрало чинності з 23 жовтня ц.р. Придбання цього типу авіатехніки для посилення можливостей Управління авіації Національної поліції Перу було санкціоновано верховним указом №019-2019-IN.

 

191029 An178 1

Транспортний літак CASA C-295


Видання відзначає, що український літак був обраний в процесі порівнянь зі своїми конкурентами – універсальним військово-транспортним літаком скороченого злету і посадки C-27J Spartan від групи Leonardo (на справді виробляється італійсько-американським підприємством Global Military Aircraft Systems, утвореним компаніями Alenia Aeronautica та Lockheed Martin Corporation – прим. ДЕ) та EADS CASA C-295 від Airbus Defence and Space (власне літак розроблений консорціумом Airtech на чолі з іспанською фірмою CASA та індонезійською фірмою Industri Pesawat Terbang Nusantara – прим. ДЕ).

 

191029 An178 3

Транспортний літак C-27J Spartan

 

Також додається, що з новим українським транспортником, перуанські пілоти змогли ознайомитися під час випробувальних польотів в Україні.

 

Новина по темі: МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ ПЕРУ ПРИДБАЄ ОДИН ТРАНСПОРТНИЙ ЛІТАК АН-178

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues