191030 BOGDAN 0В жовтні 2019 року, ДП «Автоскладальний завод № 2 АТ «АК «Богдан Моторс» відправило чергову партію вантажних автомобілів підвищеної прохідності «Богдан-63172».


Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на офіційний сайт АК «Богдан Моторс».


«Завод, продовжує достроково виконувати Державне оборонне замовлення надаючи частинам надійний новий транспорт для забезпечення бойових та логістичних потреб частин ЗСУ як в районах проведення ООС, так і у тилу», - йдеться у повідомленні прес-служби підприємства.


Публікація по темі: «БОГДАН МОТОРС»: НОВІ ПРОЕКТИ ДЛЯ АРМІЇ


Нагадаємо, у вересні ц.р., у виробничих цехах Черкаського автоскладального заводу «Богдан Моторс» розпочато виконання Державного оборонного замовлення з виготовлення багатоцільових позашляховиків «Богдан-2351» для Збройних сил України.


Як раніше повідомляв Defense Express, в кінці серпня 2019 року, Черкаський автозавод автомобільної компанії «Богдан Моторс» поставив Збройним Силам України чергову партію з десяти вантажних автомобілів підвищеної прохідності Богдан-6317.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues