191031 NATO 0Широкомасштабні реформи необхідні для безпеки і процвітання України та просування до майбутнього членства в НАТО. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг у виступі на засіданні Комісії Україна – НАТО.

 

Як інформує Defense Express, про це повідомляє Укрінформ.

 

«Президент Зеленський і уряд України мають потужний народний мандат щодо впровадження широкомасштабних реформ. Україна зараз досягає євроатлантичних принципів і стандартів для того, щоб задовольнити очікування свого населення. Процес реформ абсолютно необхідний для майбутнього України, безпеки і процвітання вашої країни і вашого просування до майбутнього членства в НАТО», - сказав Столтенберг.


Новина по темі: ГЕНСЕК НАТО ЗАКЛИКАВ ДО ЗБІЛЬШЕННЯ ОБОРОННИХ ВИТРАТ


Він додав, що НАТО підтримує Україну політично і практично, допомагаючи зміцнити оборонні інститути і Збройні сили нашої країни.


Нагадаємо, 31 жовтня Володимир Зеленський, під час виступу на заісданні комісії Україна-НАТО у Києві заявив, що Україна віддана трансформації до стандартів НАТО й розраховує на поглиблення співпраці з Північноатлантичним Альянсом.


Своєю чергою, 23 жовтня, під час пресконференції напередодні зустрічі міністрів оборони НАТО, яка відбудеться 24-25 жовтня в Брюсселі генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Північноатлантичний Альянс та окремі країни-союзниці будуть продовжувати підтримувати Україну та нарощувати зусилля із допомоги у здійсненні реформ у секторах оборони й безпеки.


Як раніше повідомляв Defense Express, 30 жовтня 2019 року, Північноатлантична Рада розпочала свій візит до України. Перше місто в яке прибула делегація на чолі із Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом стала Одеса. Програма візиту складається із двох днів.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues