191101 YAGORLYK 0Під час практичної фази тактичних навчань підрозділів зенітних ракетних військ, що відбуваються на Державному полігоні «Ягорлик» (Херсонська область), бойові розрахунки ЗРК «Бук», ЗРК С-300 та ЗРК С-125 здійснили більше двох десятків пусків зенітних керованих ракет різної дальності.


Як інформує Defense Express, про це повідомляє «Армія Інформ».


«Два зенітні ракетні полки «Буків» та «трьохсоток», а також окремі дивізіони С-125 відбивали масований напад ворога з повітря. Роль повітряних цілей виконували БПЛА ВР-3 «Рейс», - пише видання.

 

191101 YAGORLYK 1


Зазначається, що це третій етап широкомасштабних підсумкових тактичних навчань підрозділів зенітних ракетних військ Повітряних сил Збройних сил України, під час якого відпрацьовуються підготовка та ведення протиповітряного бою у новому районі. Під час навчань також відбуваються визначальні відомчі випробування ЗРК С-125-2Д1 та контрольні льотні випробування ракет до ЗРК С-300 різних модифікацій.


Публікація по темі: УДАРНА СИЛА ГЕЛІКОПТЕРА


Стрільби триватимуть до кінця тижня. Після чого підрозділи повернуться в пункти постійної дислокації і приступлять до несення бойового чергування в загальній системі протиповітряної оборони держави.

 

191101 YAGORLYK 2


Нагадаємо,на початку вересеня ц.р., в Дніпрі успішно відбувся другий цикл планових вогневих випробувань третього ступеня ракети-носія середнього класу «Циклон-4», спроектованого ДП «КБ «Південне» та виготовленого на ДП «ВО ПМЗ».


Також, під час Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2019» Державне конструкторське бюро «Південне» ім. М. К. Янгеля, що є провідним українським підприємствам по розробці та виготовленню ракет-носіїв та ракетного озброєння, представило концепт надзвукової авіаційної керованої ракети (НАКР) «Блискавка».


Як раніше повідомляв Defense Express, Державний науково-дослідний інститут випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки планує модернізувати авіаційні керовані ракети Х-29 класу «повітря-поверхня», що стоять на озброєнні ЗСУ.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues