191105 PCOMi2 0Модернізовані вітчизняні гелікоптери Мі-2МСБ адаптують під використання авіаційних окулярів нічного бачення PNL-3 «Bielik» та шоломів THL-5NV виробництва польської компанії PCO S.A.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на АрміяInform.

 

Новина по темі: ПОЛЬСЬКА КОМПАНІЯ PCO S.A. ПРЕДСТАВИЛА НОВІ НІЧНІ ОКУЛЯРИ ДЛЯ ПІЛОТІВ ГЕЛІКОПТЕРІВ


Відзначається, що нещодавно у Запоріжжі на базі підприємства «Мотор Січ» військові Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки (ДНДІ ВС ОВТ) випробовували вертоліт Мі-2МСБ з адаптованим світлотехнічним обладнанням під застосування окулярів нічного бачення типу PNL-3 та захисного шолома типу TНL-5NV.

 

Новина по темі: НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ПРОХОДЯТЬ ВИПРОБУВАННЯ ПТРК «БАР’ЄР-В» ТА КОМПЛЕКСІВ Б8В8МСБ НА ГЕЛІКОПТЕРАХ МІ-8МСБ-В ТА МІ-2МСБ (ВІДЕО)


Дані випробування спрямовані на забезпечення можливості виконання польотів на гранично малих висотах у темний час доби. Застосування ж окулярів PNL-3 дасть можливість виконувати зліт та приземлення на вертольоті Мі-2МСБ на непідготовлені майданчики при пілотуванні вночі, що значно збільшить якісну та кількісну складову польотів, а також забезпечить використання вертольота як навчального тренажера для підготовки курсантів як вдень, так і вночі.

 

191105 PCOMi2 2

Авіаційні окуляри нічного бачення PNL-3 «Bielik», шолом THL-5NV та панель управління гелікоптера Мі-2МСБ / Фото: АрміяInform


Під час випробувань працювали над вдосконаленням вертольота Мі-2МСБ, зокрема оснащували його стрілецьким озброєнням калібру 12,7 мм, гранатометами типу УАГ-40 та керованим ракетним озброєнням.

 

191105 PCOMi2 3


Варто додати, що аналогічні прилади нічного бачення від компанії PCO S.A. раніше проходили випробування й на інших гелікоптерах ЗСУ. Зокрема ударних Мі-24 та військово-траспортних Мі-8.

 

Новина по темі: НА НАВЧАННЯХ ГЕЛІКОПТЕРИ АРМІЙСЬКОЇ АВІАЦІЇ ЗСУ ВІДПРАЦЮВАЛИ МАСОВАНІ РАКЕТНІ УДАРИ ПО ВОРОГУ ВНОЧІ (ВІДЕО)


Нагадаємо, PCO S.A. має 40-річний досвід роботи і є практично єдиним в Польщі виробником електронно-оптичних приладів на основі лазерів і технологій нічного/теплового бачення.

 

191105 PCOMi2 1

Стенд польської компанії PCO S.A. на виставці «Зброя та Безпека-2019»


Польська компанія однією з перших почала свою співпрацю з українцями у 2013 році, та є однією з тих, що одразу стала на допомозі українському ОПК в складні часи початку агресії РФ.

 

191105 PCOMi2 4

Прилади нічного бачення PCO S.A. на виставці «Зброя та Безпека-2019». На передньому плані нові авіаційні окуляри нічного бачення PNL-4 для екіпажів військових гелікоптерів і транспортних літаків


Окрім авіаційних приладів, PCO S.A. також успішно співпрацювала з ДК «Укроборонпром» у постачанні електронно-оптичних приладів нічного бачення, спеціально розроблених польською компанією для модернізації бойових машин БМП-1, що перебувають на озброєнні ЗСУ.

 

Новина по темі: КОМПАНІЯ PCO S.A. ПРЕДСТАВЛЯЄ СВОЮ ПРОДУКЦІЮ НА ВИСТАВЦІ «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2018»

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues