191106 NATO 0В Україну прибула оціночна місія НАТО, яка зустрічатиметься з представниками майже усіх Центральних органів виконавчої влади, що залучені до виконання Річної національної програми (РНП) під егідою Комісії Україна-НАТО на 2019 рік. За результатами візиту оціночна місія НАТО підготує рекомендації до звіту РНП – 2019.


Як інформує Defense Express, про це повідомляється на офіційній сторінці у Facebook Місії України при НАТО.


«6-8 листопада оціночна місія НАТО зустрічатиметься з представниками майже усіх ЦОВВ, залучених до виконання Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО на 2019 рік, яка є основним інструментом підготовки України до членства в Альянсі», - йдеться в повідомленні.


Публікація по темі: УКРАЇНА-НАТО: МІЖ «СІРОЮ» ЗОНОЮ ТА СТРАТЕГІЧНИМ ЗБЕНТЕЖЕННЯМ


Зазначається, що за результатами візиту оціночна місія підготує рекомендації до звіту про виконання РНП-2019, який буде представлено на розгляд держав-членів НАТО.


А, вже 11 грудня ц.р., у штаб-квартирі НАТО заплановане проведення останнього у цьому році засідання Комісії Україна – НАТО для представлення оцінки РНП-2019 та обговорення питань підготовки РНП-2020, участь у якому буде брати Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба.


Нагадаємо, 5 листопада прес-служба Генерального штабу ЗС України повідомила про започаткування проєкту Ситуаційна обізнаність Трастового фонду НАТО з модернізації системи командування, управління та зв’язку ЗС України.


Як раніше повідомляв Defense Express, 31 жовтня, начальник Генерального штабу Збройних сил України генерал-лейтенант Руслан Хомчак зустрівся з Головою військового комітету НАТО головним маршалом авіації Стюартом Пічем.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues