191106 Mi2MSB 0На Чернігівщині поблизу Гончарівського спеціалісти ДНДІ ВС ОВТ разом із фахівцями АТ «Мотор Січ» завершили проведення випробувань гелікоптера Мі-2МСБ, оснащеного некерованими авіаційними ракетами типу С-8.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на Армія Inform.

 

Новина по темі: PCO S.A. ДОПОМОЖЕ ГЕЛІКОПТЕРАМ МІ-2МСБ ЗСУ БАЧИТИ ВНОЧІ


Гелікоптер Мі-2СМБ, який виготовило підприємство «Мотор Січ», є успішною модернізацією моделі «Мі-2» радянського періоду. Модернізація проведена шляхом заміни застарілих і знятих з виробництва двигунів типу ГТД-350 на нові малорозмірні турбовальні двигуни АІ-450В вітчизняного виробництва з цифровими приладами контролю та оновленням бортового обладнання гелікоптера.

 

191106 Mi2MSB 1


Наголошується, що під час випробувань було здійснено понад 40 випробувальних польотів із бойовим застосуванням близько 400 ракет.

 

191106 Mi2MSB 2


За результатами випробувань визначено основні льотно-технічні характеристики гелікоптера Мі-2МСБ, оцінено точність стрільби з нього по наземних цілях. Це в майбутньому дасть можливість використовувати отримані дані для розробки нових методичних рекомендацій, і насамперед – це зменшення витрат на навчання курсантів-льотчиків та вдосконалення практичних навичок екіпажів гелікоптерів Збройних Сил України.

 

Новини по темі: 

 

НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ПРОХОДЯТЬ ВИПРОБУВАННЯ ПТРК «БАР’ЄР-В» ТА КОМПЛЕКСІВ Б8В8МСБ НА ГЕЛІКОПТЕРАХ МІ-8МСБ-В ТА МІ-2МСБ (ВІДЕО)

 

НА ПОЛТАВЩИНІ РОЗПОЧАЛИСЯ ТРЕНУВАННЯ АРМІЙСЬКОЇ АВІАЦІЇ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК НА МОДЕРНІЗОВАНИХ ВЕРТОЛЬОТАХ МІ-8 МСБ-В ТА МІ-2 МСБ-В

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues