191107 UOB 026 листопада ц.р., на засіданні Наглядової ради Державного концерну «Укроборонпром» стане відома кількість підприємств, які будуть передані на приватизацію.

 

Як повідомляє Укрінформ, про це генеральний директор ДК “Укроборонпром” Айварас Абромавичус розповів під час наради в рамках робочої поїздки Президента України Володимира Зеленського до Харкова.


«У нас зараз 137 підприємств, велика кількість з них нічого спільного з Укроборонпромом не має і не повинна мати в майбутньому. Вони, в тому числі, заважають розвитку тих здорових компаній, які знаходяться в системі Укроборонпрому. Ми дізнались, що у нового директора Фонду держмайна зовсім інший підхід, ніж був до цього. Вони готові забрати в тому числі й проблемні, неактивні підприємства з судовими тяжбами, з боргами тощо. Тому наступна Наглядова рада Укроборонпрому 26 листопада з'ясує та запропонує після цього Кабінету міністрів, які підприємства в достатньо великій кількості, що не виробляють нічого для наших військових, передати в Фонд держмайна і таким чином показати на своєму прикладі, що ми теж реформуємось», - зазначив Абромавичус.


Новина по темі: ВИДАТКИ МО УКРАЇНИ НА 2020 РІК ІСТОТНО ЗРОСЛИ ДО ДРУГОГО ЧИТАННЯ ДЕРЖБЮДЖЕТУ


Своєю чергою Президент України Володимир Зеленський доручив вирішити питання працевлаштування персоналу тих підприємств, які будуть виставлені на приватизацію.


«Якщо якісь підприємства вам не потрібні, вони не працюють... потрібна альтернатива, де ці люди будуть працювати», - зазначив він.


Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський ініціює проведення консультацій за участі членів уряду з метою вирішення питання щодо заборгованості з виплати зарплати на підприємствах Державного концерну «Укроборонпром». Про це він заявив під час робочої поїздки до Харкова.


Як раніше повідомляв Defense Express, під час відвідування Президентом України ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О. О. Морозова», що відбулося 6 листопада, Володимира Зеленського ознайомили з перебігом виконання державного замовлення на 45 БТР-4Е. Їх мали виготовити ще у червні цього року.


Главу держави поінформували, що через зрив термінів виконання контракту 15 листопада на завод можуть накласти штрафні санкції за державними гарантіями.


Саме тому Президент Зеленський ініціював розгляд Кабміном питання щодо продовження контракту на виготовлення 45 БТР-4Е ДП ХКБМ.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues